نامزدهای جوایز «امی 2020» معرفی شدند

نتفلیکس بی رقیب
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۷

فهرست نامزدهای هفتاد و دومین دوره از جوایز تلویزیونی امی با سلطه‌ی سریال «نگهبانان» در اغلب شاخه‌ها اعلام شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، سریال «نگهبانان» محصول کمپانی «HBO» با کسب نامزدی در 26 شاخه پیشتاز این دوره از جوایز امی شد.

«خانم میزل شگفت‌انگیز» با نامزدی در 20 شاخه، سریال‌های «اوزارک» و «جانشینی» هر کدام با 18 نامزدی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

کمپانی نتفلیکس نیز با کسب 160 نامزدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند. پیش‌تر HBO با 137 نامزدی رکوردار بیشترین کسب نامزدی در یک سال را به دست آورده بود.

فهرست نامزدهای بخش های مهم هفتاد و دومین دوره جوایز «امی»:

بهترین سریال درام: «بهتره با سول تماس بگیری» «تاج»، «سرگذشت ندیمه»، «کشتن ایو»، «مندالورین»، «اوزارک»، «چیزهای عجیب»، «جانشینی»

بهترین سریال کمدی: «اشتیاق خود را مهار کن»، «مرده من»، «جای خوب»، «ناامن»، «روش کامینسکی»، «خانم میزل شگفت‌ انگیز»، «شتز کریک»، «کاری که در سایه می‌کنیم»

بهترین سریال کوتاه: «همه جا آتش های کوتاه»، «خانم آمریکا»، «باورنکردنی»، «غیر ارتدکس»، «نگهبانان»

بهترین بازیگر مرد سریال درام: جیسون بیتمن در «اوزارک»، استرلینگ کی. براون در «این ما هستیم»، استیو کارل در «برنامه صبحگاهی»، برایان کاکس در «جانشینی»، بیلی پورتر در «ژست» و جرمی استرانگ در «جانشینی»

بهترین بازیگر زن سریال درام: جنیفر آنیستون در «برنامه صبحگاهی»، اولیویا کولمن در «تاج»، جودی کامر در «کشتن ایو»، لورا لینی در «اوزارک»، ساندرا اوه در «کشتن ایو» و زندایا در «سرخوشی»

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز هفتاد و یکمین دوره جوایز امی موسوم به اسکار تلویزیونی روز 20 سپتامبر با اجرای جیمی کیمل برگزار خواهد شد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...