اکران «تنت» کریستوفر نولان باز هم عقب افتاد

سلامت مردم نباید به خطر بیفتد
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۵

فیلم «تنت» تازه‌ترین ساخته کریستوفر نولان که قرار بود ماه آینده راهی سینماها شود، زمان اکرانش را بار دیگر عقب انداخت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، برادران وارنر اعلام کرد دوباره تاریخ اکران فیلم جدید کریستوفر نولان با عنوان «تنت» یا «عقیده» را به تعویق انداخته است.

این دومین تغییر زمان برای اکران فیلمی است که انتظار زیادی در میان علاقه مندان سینما برای رونمایی از آن وجود دارد.

«تنت» که با صرف بودجه 200 میلیون دلاری ساخته شده ابتدا قرار بود 17 جولای (27 تیر) راهی سینماها شود اما به تعویق افتاد و 31 جولای (10 مرداد) برای اکرانش تعیین شد. حالا گفته شده زمان نمایش آن تا 12 اوت (22 مرداد) عقب افتاده است.

سخنگوی کمپانی برادران وارنر گفت این فیلم وقتی اکران می‌شود که هم نمایش‌دهندگان آماده باشند و هم سلامت مردم به خطر نیفتد.

این استودیو اکران «تلقین» یا «آغاز» نولان با بازی دی کاپریو را که قرار بود به مناسبت دهمین سال نمایشش راهی سینماها شود هم عقب انداخت و 31 جولای را به این منظور انتخاب کرد.

تغییر دوباره زمان «تنت» به این منظور صورت گرفت که اندرو گوئومو فرماندار نیویورک اعلام کرد سینماهای این ایالت در فاز چهارم آماده بازگشایی نیستند. تا زمانی که سینماهای نیویورک و لوس‌آنجلس کارشان را شروع نکنند، این فیلم اکشن که با بودجه بالایی ساخته شده دو بازار بزرگ سینمایی‌اش را از دست خواهد داد. در حالی که برخی از ایالت‌ها شروع به بازگشایی سینماها کرده‌اند، برخی هنوز به زمان بیشتری برای این امر نیاز دارند.

تا اینجا احتمالاً «مولان» محصول کمپانی دیزنی که یک بلاک‌باستر پرهزینه است انتظار می‌رود اولین فیلم پرهزینه‌ای باشد که روی پرده می‌رود. این فیلم قرار است 24 جولای (3 مرداد) روی پرده برود.

«قاطی کرده» با بازی راسل کرو و «گالری قلب‌های شکسته» محصول سونی هم از اولین فیلم‌هایی هستند که با بازگشایی سینماها به عنوان فیلم‌های جدید روی پرده می‌روند. تاریخ‌های تعیین شده برای این فیلم‌ها به ترتیب 10 جولای (20 تیر) و 17 جولای (27 تیر) است.

«عثیده» یا «تنت» در ژانر تزیلرِ  علمی-تخیلی اکشن به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان با بازی جان دیوید واشینگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا و آرون تایلر-جانسون ساخته شده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...