آلن دلون پس از یک سال مصاحبه کرد

سامورایی سکوتش را شکست
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۶

بازیگر سرشناس سینمای فرانسه سکوت یک ساله‌اش پس از سکته مغزی را شکست و از بهبودی‌اش خبر داد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از فیگارو، یک سال پس از سکته مغزی، آلن دلون سکوتش را شکست تا از دوستش روژه بورنیش که به تازگی درگذشته است، تجلیل کند.

آلن دلون که از ژوئن 2019 دچار سکته مغزی شده بود هیچ صحبت مطبوعاتی در این دوره انجام نداده بود. اما این بازیگر 84 ساله سرانجام سکوتش را شکست و از غم از دست دادن روژه بورنیش که در سن 101 سالگی درگذشت، به حرف درآمد.

رسانه های فرانسه با تایید این که این نخستین باری است که این بازیگر سرشناس پس از دریافت نخل افتخاری جشنواره فیلم کن با خبرنگارها صحبت کرده از قول دلون نوشتند: "این کار را برای بورنیش می‌کنم. نمی‌خواستم فقط چند خط در روزنامه‌ها درباره او نوشته شود. می‌خواستم به او ادای احترام کرده باشم."

وی در ادامه گفت: "ما خیلی به هم نزدیک بودیم، دوستان 50 ساله. امروز صبح که خبر درگذشتش را شنیدم خیلی غمگین شدم. با وجود این که از 100 سالگی هم عبور کرده بود، انتظار شنیدن این خبر را نداشتم. او یک مرد بزرگ بود، یک پلیس بزرگ، بالاتر از همه پلیس‌ها. او بورنیش بود. او همان جور زندگی کرد که می‌خواست و در طول عمرش نوشت و برای سینما کار کرد."

آلن دلون که سال 1975 بازیگر فیلم «داستان یک پلیس» بود، همچنین گفت می‌خواهد از بورنیش تشکر کند زیرا این فیلم را ساخت. او گفت: "او در نهایت از من خواست تا نقش خود او را بازی کنم. او مرا انتخاب کرد. وقت فیلمبرداری هم می‌آمد. این داستان او بود. زندگی او… من زیر نظر او بازی کردم. او بود که مرا کارگردانی کرد."

این بازیگر در نهایت در مصاحبه‌اش از سلامتی خودش هم خبرهایی داد و گفت: "بهتر هستم، اما خیلی وقت برد."

به گفته خبرنگاری که با دلون صحبت کرد او عادی حرف می‌زد و درست همان گونه بود که قبل از سکته مغزی‌اش بود و از روی متن چیزی نمی‌خواند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...