راسل کرو گنگستر می شود

یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۲

راسل کرو بازیگر فیلمی شد که قرار است بازسازی یک فیلم تحسین شده فرانسوی باشد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل هالیوود ریپورتر، تریلر «پسر آمریکایی» با اقتباس از فیلم تحسین شده فرانسوی «یک پیامبر» ساخته می‌شود.

راسل کرو در این فیلم نقش یک گنگستر ظالم را بر عهده خواهد داشت.

برای کارگردانی این فیلم اندرو رپمن اونوبلو انتخاب شده است تا فیلم را بر مبنای فیلمنامه دنیس لهان بسازد.

رپمن اونوبلو پیش از این فیلم «داستان آبی» را ساخته بود.

«پسر آمریکایی» درباره مردی است که پس از اینکه در کنترل یک گنگستر ظالم (با بازی راسل کرو) می‌افتد در حالی که در زندان است یک اتحادیه از جرم و جنایت می‌سازد، مرشد خود را پایین می‌کشد و با مافیای ایتالیایی و روسی کنار می‌آید.

پارامونت اکنون به فکر انتخاب بازیگر نقش اصلی فیلم است و به زودی کار تکمیل بازیگران را نهایی می‌کند.

فیلم اصلی را ژاک اودیار کارگردانی کرده بود و داستان آن درباره مردی عرب با بازی طاهر رحیم بود که در زندانی فرانسوی به سردسته مافیا بدل می‌شود. «یک پیامبر» در جشنواره فیلم کن 2009 جایزه بزرگ را از آنِ خود کرد و به عنوان نماینده فرانسه به اسکار بخش فیلم خارجی زبان 2010 معرفی شده بود.

کرو به تازگی در «داستان واقعی دار و دسته کلی» بازی کرده و در سریال کوتاه «بلندترین صدا» برای شوتایم جلوی دوربین رفته است. فیلم «قاطی کرده» او به تازگی به عنوان فیلم افتتاحیه سینماهای آمریکا پس از تعطیلی سینما برای کرونا انتخاب شد.

«یک پیامبر» در میان منتقدان بسیار محبوب شد. راجر ایبرت منتقد شیکاگو سان تایمز به این فیلم از چهار ستاره، چهار ستاره داد و آن را قابل احترام‌ترین فیلم فرانسوی معرفی کرد. همچنین این فیلم در وبسایت IMDb از 10 نمره 8.1 کسب کرد، در وبسایت متاکریکیت منتقدان به فیلم 89 درصد دادند و در وبسایت راتن تومیتوز از 101 کاربر 97 درصد از 100 درصد را کسب کرده‌ است. «یک پیامبر» در نظرسنجی معتبر سالانه نشریه سایت اند ساوند به عنوان بهترین فیلم سال 2009 سینمای جهان برگزیده شد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...