استقبال از «چاقوکشی» ادامه دارد

فروش 300 میلیون دلاری
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۶

فیلم مستقل «چاقوکشی» یا «چاقوها بیرون» فروش خود را در سراسر جهان را به 300 میلیون دلار رساند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، معمای قتل ساخته رایان جانسون موفق شد تا آمار فروش خود را در نهایت تعجب به 300 میلیون دلار برساند.

این فیلم که از نوامبر راهی سینماها شده و نامزدی اسکار را هم کسب کرده بود، 159 میلیون دلار در آمریکا و 141 میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است تا فروشش به 300 میلیون دلار برسد.

این در حالی است که این فیلم، فیلمی مستقل است که بدون حمایت استودیوهای بزرگ ساخته شده و موفقیت آن موجب شده تا یک فیلم ادامه بر آن نیز در دست ساخت قرار بگیرد.

این فیلم دومین فیلم پرفروش اوریژینال غیرادامه‌ای در سال 2019 بود و پس از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو قرار گرفت که فروشی 374 میلیون دلاری را ثبت کرد.

جالب این که «چاقوکشی» با نقدهای مثبت منتقدان هم روبه رو شد و در روزهای تعطیلات سال نو و پس از آن نیز در میان 10 فیلم پرفروش آمریکا باقی ماند و 10 هفته است این جایگاه را حفظ کرده است.

خارج از آمریکا، این فیلم بیشترین موفقیت را در چین کسب کرد که 28.4 میلیون دلار فروخت. انگلیس با فروش 16.8 میلیون دلار، آلمان با فروش 9.7 میلیون دلار، استرالیا با فروش 9.3 میلیون دلار و فرانسه با فروش 8.2 میلیون دلار دیگر نقاطی بودند که بیشترین استقبال را از فیلم به عمل آوردند.

دانیل کریگ در فیلم «چاقوکشی»، در نقش اصلی بازی کرده است. جیمی لی کورتیس، کریس ایوانز، تونی کولت و آنا دی آرماس دیگر بازیگران این فیلم هستند که درباره کشته شدن یک نویسنده (با بازی کریستوفر پلامر) در شب تولد 85 سالگی‌اش ساخته شده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...