سام ریمی روی صندلی کارگردانی قسمت دوم «دکتر استرنج»

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۲

سام ریمی در حال مذاکره است تا کارگردانی فیلم دوم «دکتر استرنج» را انجام دهد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از سانفرانسیسکو کرانیکل، سام ریمی که به شکل دادن به فیلم‌های مدرن ابرقهرمانی در سال 2002 با فیلم «مرد عنکبوتی» کمک کرد، در حال گفت‌وگوست تا کارگردانی «دکتر استرنج: در قلمروی جنون» را برای استودیوی مارول انجام دهد.

ریمی قرار است جایگزین اسکات دریکسون کارگردان فیلم اصلی شود. دریکسون 9 ژانویه به صورت رسمی به دلیل اختلاف نظرهایی که در شکل دادن به فیلم داشت، کنار گذاشته شد اما او به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه باقی ماند.

اگر ریمی روی صندلی کارگردانی بنشیند باید کمی به کار سرعت بدهد زیرا قرار است تولید فیلم در ماه مه (اردیبهشت) شروع شود.

مارول در این باره خبر نداده است.

ریمی پس از پایان سه گانه «مرد عنکبوتی» برای سونی پیکچرز با «مرد عنکبوتی 3» در سال 2007، در سال 2009  فیلم ترسناک «مرا به جهنم ببر» روانه پرده سینماها کرد و بعد مقدمه‌ای بر فیلم «جادوگر شهر آز» برای دیزنی ساخت که با نام «آز بزرگ و قدرتمند» سال 2013 اکران شد. با این حال او به عنوان یک تهیه کننده خیلی سرش شلوغ بوده و تهیه چند فیلم ترسناک را بر عهده داشته است.

وی تا کنون کارگردانی 15 فیلم بلند را انجام داده که سه‌گانه ترسناک و پرطرفدار «مرده شرور» از جمله آنهاست.

ریمی یکی از فیلمسازان مطرح است که به دنیای مارول می‌پیوندد و پیش از او کنت برانا و جو جانستون کارگردانی اولین فیلم «تور» و «کاپیتان آمریکا» را در سال 2011 انجام دادند.

اما به جز آنها مارول ترجیح داده است با کارگردان‌های جوان و بااستعداد که شاید هیج فیلم بلندی نساخته‌ بودند کار کند. جاس ودون، آنتونی و جو روسو، جیمز گان، ریان کلوگر و تایکا وایتیتی از جمله این چهره‌ها بودند.

برای فیلم جدید «دکتر استرنج» بندیکت کامبربچ بار دیگر به عنوان شخصیت اصلی ظاهر خواهد شد. وی اولین بار در سال 2016 در این نقش روی پرده‌ها رفت.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...