هانس زیمر موسیقی «جیمز باند» را می‌سازد

شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰

بر اساس اخبار تایید نشده، هانس زیمر برای ساخت موسیقیِ آخرین فیلم در حال تولید از مجموعه «جیمز باند» به این پروژه پیوسته است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، بنا بر خبری غیررسمی که منابع متعددی آن را تایید کرده‌اند، به نظر می‌رسد هانس زیمر، موسیقیدان و آهنگساز سرشناس آلمانی کار ساخت موسیقی‌های آخرین فیلم از مجموعه «جیمز باند» را بر عهده گرفته است.

زیمر، آهنگساز آثاری چون «گلادیاتور» و «رمز داوینچی» است و اکنون گمان می‌رود که در حال کار روی قطعات موسیقی «زمانی برای مردن نیست»، بیست و پنجمین فیلم از مجموعه اکشن-جاسوسی جیمز باند با بازی دانییل کریگ است. او جایگزین دن رومر، آهنگساز آمریکایی شده است که پیش از این آهنگسازی این پروژه را بر عهده داشت.

گفته می‌شود دلیل جدایی رومر از پروژه «جیمز باند» اختلافات خلاقانه با کمپانی انگلیسی «ایون پروداکشنز – Eon Productions»، تهیه‌کننده مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» از اولین قسمت آن یعنی «دکتر نو» در 1962 است.

سخنگوی ایون پروداکشنز و همچنین مقامات متروگلدوین‌مایر، دیگر کمپانی تهیه‌کننده این فیلم هنوز درباره این اخبار واکنشی نشان نداده‌اند.

کری فوکوناگا، کارگردان «زمانی برای مردن نیست»، رومر را تابستان سال گذشته به پروژه خود اضافه کرد. این دو سابقه کار مشترک در فیلم‌ «جانوران بدون کشور» (2015) و مینی سریال «مجنون» را با یکدیگر داشته‌اند.

هانس زیمر هم اکنون پروژه‌های دیگری چون «زن شگفت‌انگیز 1984»، «تاپ گان: ماوریک» و «تل‌ماسه – Dune» را برای سال 2020 در دست دارد و احتمالا برای آن که بتواند موسیقی «زمانی برای مردن نیست» را به موقع به سرانجام برساند نیازمند کمک خواهد بود. فیلمی که اکران آن برای 10 آپریل همین امسال برنامه‌ریزی شده است.

زیمر نیز هنوز درباره این شایعات اظهار نظری نکرده است. او که تا کنون 11 بار نامزد و برای موسیقی فیلم «شیر شاه» (1994) برنده جایزه اسکار شده است، با آهنگسازی برای فیلم‌های اکشن بیگانه نیست. او برای 3 فیلم از مجموعه «بتمن»، 4 فیلم از مجموعه «دزدان دریایی کارائیب»، 2 فیلم «شرلوک هولمز» و «ماموریت غیرممکن 2» نیز موسیقی ساخته است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...