ریدلی اسکات بالاخره زندگی گوچی را می‌سازد؟

انتخاب لیدی گاگا برای نقش اصلی
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۱

لیدی گاگا بازیگر فیلم بعدی ریدلی اسکات شد که درباره خانواده گوچی در دنیای مُد و کشته شدن نوه بنیانگذار این برند است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از سی ان ان، لیدی گاگا برای دومین بار بازیگر یک فیلم سینمایی می‌شود و این بار برای ریدلی اسکات جلوی دوربین می‌رود.

این فیلم درامی جنایی است که با الهام از رویدادهای واقعی ساخته می‌شود و لیدی گاگا در آن در نقش پاتریسیا رجیانی، همسر سابق مائوریتسیو گوچی نوه‌ بنیانگذار گوچی ظاهر می‌شود.

بیش از 10 سال پیش خبر ساخته شدن این فیلم توسط اسکات مطرح شده بود.

رجیانی برای تلاش در قتل همسر سابقش روی پله‌های دفترش در سال 1995 در ایتالیا دستگیر و محاکمه شد. او در طی محاکمه با لقب بیوه سیاه خوانده می‌شد و در نهایت تا سال 2016 که آزاد شد به مدت 18 سال در زندان بود.

گاگا پس از آن که با بازی در نخستین فیلم بلندش «ستاره‌ای متولد می شود» به کارگردانی برادلی کوپر، نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، برای بازی در این فیلم انتخاب شده است. او که خواننده ترانه فیلم اولش هم بود، برای آن جایزه بهترین ترانه اوریژینال اسکار را دریافت کرد.

فیلمنامه ماجرای قتل گوچی توسط روبرتو بِنتیوینا با اقتباس از کتاب سارا جی. فوردن با عنوان «خانه گوچی: داستانی احساسی از قتل، دیوانگی، زرق و برق و حرص» نوشته شده است.  

اسکات تهیه کننده فیلم گوچی هم خواهد بود.

جدیدترین اسکات «همه پول‌های دنیا» درباره آدم‌ربایی بود. وی برای «تلما و لوییز»، «گلادیاتور» و «سقوط شاهین سیاه» نامزدی اسکار را برای کارگردانی کسب کرد و «مریخی» دیگر فیلم وی نامزد کسب اسکار بهترین فیلم شده بود.

وی اکنون در حال کارگردانی درامی تاریخی با عنوان «آخرین دوئل» با بازی مت دیمون و آدام درایور است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...