بازگشت جیمز دین به پرده نقره ای با یک فیلم جدید

نقش‌آفرینی 64 سال پس از مرگ
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۰

ستاره افسانه ای سینما در حالی که 64 سال پیش درگذشت، در یک فیلم جدید بازی می‌کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، یک کمپانی سینمایی اعلام کرده می‌خواهد فیلم جدیدی با بازی جیمز دین که 64 سال پیش درگذشت بسازد.

جیمز دین که سال 1955 در تصادف اتومبیل درگذشت، به کمک فن‌آوری‌های دیجیتال بازیگر یک فیلم جدید می‌شود.

مجیک سیتی فیلمز بار دیگر اعلام کرد که امتیاز این کار را از خانواده این هنرمند کسب کرده و قصد دارد جیمز دین را در یک درام اکشن درباره جنگ ویتنام دوباره زنده کند و او را بازیگر یکی از نقش‌های اصلی فیلم کند.

این فیلم که قرار است با عنوان «در جستجوی جک» ساخته شود، با اقتباس از رمانی نوشته گرت کروکر ساخته می‌شود. داستان این رمان که بر مبنای ماجرایی واقعی نوشته شده درباره رها کردن هزاران سگ به عنوان تجهیزات نظامی به درد نخور پس از پایان جنگ ویتنام است.

آنتون ارنست از سازندگان فیلم گفته است دین قرار است بازیگر نقش شخصیت «روگان» شود. ما در مورد همه جوانب این شخصیت پیچیده بررسی کرده‌ایم و جیمز دین را برای این نقش انتخاب کردیم.

وی افزود: "افتخار ماست که خانواده او از فیلم حمایت کرده‌اند و در مراحل ساخت نیز بر آن نظارت خواهند داشت."

در هر حال بسیاری از هواداران دین از این فکر نگران هستند و در سایت‌های مختلف با تیترهایی چون «لطفا این کار را نکنید» در این باره اظهار نظر شده است.

با تهیه این فیلم جیمز دین چهارمین فیلم سینمایی خود را بازی می‌کند.

این اولین فیلمی خواهد بود که چهره‌ای دهه‌ها پس از درگذشت بازیگر فیلمی جدید می‌شود. پیتر کوشینگ که سال 1994 درگذشت سال 2016 بار دیگر بازیگر یک فیلم شد و از امکانات کامپیوتری برای بازگرداندن او به فیلم «یاغی یک: داستانی از جنگ ستارگان» استفاده شد.

کری فیشر نیز از بازیگران «جنگ ستارگان» بود که به مدد جلوه‌های کامپیوتری در فیلم «جنگ ستارگان: اسکای واکر برمی خیرد» دوباره بازی کرد.

جیمز دین که در 24 سالگی درگذشت بازیگر سه فیلم «شرق بهشت»، «شورش بی دلیل» و «غول» بود و با همین فیلم‌ها جایگاهی فراموش نشدنی در سینما یافت.

«در جستجوی جک» قرار است پاییز 2020 اکران شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...