«مرد مورچه‌ای» با کارگردان قبلی بازمی گردد

ساخت قسمت سوم
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰

فیلم سوم از مجموعه «مرد مورچه‌ای» به کارگردانی پیتون رید ساخته می‌شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، مارول قصد دارد قسمت سوم از مجموع «مرد مورچه‌ای» را بار دیگر به کارگردانی پیتون رید بسازد. پل راد نیز در نقش ابرقهرمان این فیلم بازی می‌کند و اوانجلین لیلی و مایکل داگلاس نیز نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد.

این در حالی است که جزییات فیلمنامه این قسمت کاملا مخفی نگه داشته شده است، اما گقته می‌شود فیلم همچنان در قلمروی کوانتوم خواهد بود.

هنوز چیزی درباره زمان اکران این فیلم هم گفته نشده اما منابع می‌گویند این فیلم که کوین فایگی تولید آن را بر عهده دارد در پایان 2020 فیلمبرداری می‌شود تا سال 2022 راهی سینماها شود.

این یکی از موارد نادری است که مارول کارگردان قسمت‌های پیشین را برای ساخت فیلم بعدی انتخاب کرده است. البته رایان کوگلر هم قرار است برای ساخت ادامه «پلنگ سیاه» برگردد. مارول همواره از کارگردانی متفاوت برای قسمت‌های دیگر یک فیلم بهره گرفته است.

با این حال درباره رید، این استودیو معتقد است که او با جهان «مرد مورچه‌ای» ارتباط تنگاتنگ پیدا کرده و به همین دلیل می‌خواهد تا او را برای قسمت سوم این سه‌گانه بازگرداند.

درباره راد هم باید گفت که این پنجمین باری است که او در نقش یک قهرمان ظاهر می‌شود. او در دو فیلم قبلی «مرد مورچه‌ای» هم بازی کرده بود و در «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» نیز جلوی دوربین رفته بود.

فیلم اصلی «مرد مورچه‌ای» در سال 2015 معادل 519.3 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد و قسمت دوم آن یعنی «مرد مورچه‌ای و زنبور» نیز فروشی 622.7 میلیون دلاری را سال پیش ثبت کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...