پشیمانی رابرت دنیرو از همبازی‌ شدن با آل پاچینو در یک فیلم

دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۰

رابرت دنیرو نزدیک به یک دهه بعد از بازی در «قتل عادلانه» در کنار آل پاچینو از بازی در این فیلم ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، رابرت دنیرو فاش کرد که از بازی در فیلم «قتل عادلانه» (2008) در کنار آل پاچینو پشیمان است.

«قتل عادلانه» نام فیلم تریلر پلیسی بود که دنیرو نقش کاراگاه توماس را در آن در مقابل آل پاچینو در نقش کاراگاه دیوید فیسک بازی می کرد. فیلم در آن زمان با انتقاد شدید منتقدان مواجه شد.


«قتل عادلانه» سومین همکاری دنیرو و آل پاچینو پس از «پدرخوانده 2» و «مخمصه» بود، همکاری ای که دنیرو بر خلاف آن دو فیلم شور وشوقی نسبت به آن ندارد.

دنیرو در مصاحبه با ورایتی گفت که او و پاچینو در اولین نمایش «قتل عادلانه» در رُم حضور داشتند و مورد استقبال صدها طرفدار قرار گرفتند.

دنیرو آن روز را این چنین به خاطر ‌آورد: "من گفتم این یک واکنش عالی است، اما خوب می شود اگر آنها برای فیلمی که ما واقعا به آن افتخار می‌کنیم اینجا باشند. دفعه بعد کاری که دوست داشتیم را انجام می دهیم."

این گفته دنیرو نشان می دهد ستاره بزرگ سینمای جهان علیرغم استقبال هواداران، از بازی در آن فیلم احساس پوچی و شکست می کرده است.

با این حال چهارمین همکاری دنیرو و پاچینو در فیلم «ایرلندی» به نظر می رسد بر خلاف «قتل عادلانه» فیلم بسیار موفقی باشد. موفقیت «ایرلندی» به گونه ای است که از همین روزها زمزمه نامزدی جایزه اسکار رابرت دنیرو و آل پاچینو برای بازی در این فیلم در محافل سینمایی شنیده می شود. «ایرلندی» همچنین می تواند پس از «پدرخوانده 2» و «شکارچی گوزن» سومین فیلم رابرت دنیرو  باشد که جایزه اسکار بهترین فیلم سال را دریافت می کند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...