گیشه جهانی همچنان در تصرف «هابز و شاو»

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۹

فیلم «هابز و شاو» محصول یونیورسال بار دیگر در رقابت فروش در بازار جهانی باکس آفیس را در دست خود گرفت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «هابز و شاو» از مجوعه فیلم های «سریع و خشمگین» با فروش 39 میلیون دلاری در بازار جهانی، بار دیگر پرفروش‌ترین فیلم هفته شد.

این فیلم تنها فیلمی است که امسال موفق شد تا 4 هفته متوالی بازار جهانی را در اختیار داشته باشد.

پرفروش‌هایی چون «کاپیتان مارول»، «انتقام‌جویان: پایان بازی» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» هر یک سه هفته متوالی فروش جهانی باکس آفیس را در اختیار داشتند.

پس از فروش این آخر هفته، در مجموع «هابز و شاو» نزدیک به 700 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است.

این فیلم در چین با اقبال وسیعی روبه‌رو شده و 27.9 میلیون دلار دیگر این هفته فروش کرد. در ایتالیا نیز استقبال از این فیلم وسیع بود و 166 میلیون دلار از فروش آن از این کشور حاصل شد. آخرین کشوری که به تماشای این فیلم نشست یونان بود که در اولین هفته اکرانش در آنجا 300 هزار دلار فروش کرد.

در بازار جهانی استقبال از «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو هم بد نبوده و این هفته فیلم سونی 31.6 میلیون دلار در 60 منطقه بازار جهانی فروخت. این فیلم که در رده‌بندی R جای دارد تا کنون 284 میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است. این فیلم به تازگی در ژاپن اکران شده و 2.7 میلیون دلار فروش کرده که سه برابر هفته افتتاحیه «جانگوی زنجیرگسسته» دیگر فیلم تارانتینو بوده است.

«شیر شاه» نیز به فروش خود ادامه می‌دهد و با فروش 20.6 میلیون دلار دیگر از 53 بازار جهانی، مجموع فروشش را به 1.562 میلیارد دلار رسانده است. این فیلم اکنون هفدهمین فیلم پرفروش دنیا در بازار خارج از آمریکا با فروش 1.041 میلیارد دلار است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...