دورخیز فیلم تازه کوئنتین تارانتینو برای افتتاحیه 30 میلیون دلاری

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۷

«روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو در حالی اکران جهانی‌اش را از اواخر این ماه آغاز می‌کند که پیش‌بینی می‌شود افتتاحیه فیلم با فروش 30 میلیون دلاری همراه شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، سفر تارانتینو به هالیوود دوران هیپی‌ها از 26 جولای راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود.

«روزی روزگاری در هالیوود» درامی که برای ادای احترام به دوران طلایی هالیوود ساخته شده چشم به افتتاحیه‌ای 28 تا 30 میلیون دلاری دارد.

پیش بینی می‌شود این فیلم که با حضور بازیگران درجه یک از جمله لئوناردو دی کاپریو و براد پیت ساخته شده کارش را با افتتاحیه‌ای حدود 30 میلیون دلاری آغاز کند. برخی از پیش‌بینی‌ها هم فروش آن در اولین آخر هفته اکرانش را تا 50 میلیون دلار برآورد می‌کند.

سونی که تهیه‌کننده این فیلم است حدود 90 میلیون دلار برای تولید فیلم هزینه کرده است.

فیلم‌های تارانتینو معمولاً در روزهای افتتاحیه فروش بسیار بزرگی ندارند و بزرگ‌ترین تجربه فروش این کارگردان با فیلم «جانگوی زنجیرگسسته» با فروش 38 میلیون دلاری ثبت شده است؛ اما آنها معمولاً مدتی طولانی در سینماها باقی می‌مانند.

«جانگوی زنجیرگسسته» هنوز پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان است که کارش را با فروش 162 میلیون دلاری در آمریکا و فروش 262 میلیون دلاری در بازار بین‌المللی به پایان برد.

«هشت نفرت‌انگیز» کارش را با افتتاحیه 15 میلیون دلاری شروع کرد و در نهایت در آمریکا 54 میلیون دلار فروخت. این تریلر وسترن در بازار بین‌المللی نیز 101 میلیون دلار فروش کرد.

در «روزی روزگاری در هالیوود» دی کاپریو و براد پیت در نقش یک بازیگر تلویزیون و بدل او ظاهر شده‌اند که تلاششان این است که در هالیوود در حال تغییر جایگاه خود را پیدا کنند. آنها همسایه شارون تیت با بازی مارگوت رابی هستند و با ماجرای کشته شدن او توسط دارودسته چارلز مانسون روبه رو می‌شوند.

آل پاچینو، داکوتا فانینگ، کورت راسل، لنا دانه‌ام و لوک پری فقید از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم امسال اولین نمایش جهانی‌اش را در جشنواره فیلم کن تجربه کرد و با تشویق 6 دقیقه‌ای حضار روبه رو شد.

«روزی روزگاری در هالیوود» 26 جولای و تقریباً همزمان با فیلم لایو-اکشن «شیر شاه» روی پرده می‌رود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...