اعتراف تلخ بازیگر زن برنده اسکار

جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳

جولین مور در یک برنامه تلویزیونی اعتراف کرد که به میل خودش از فیلم «هرگز می‌تونی منو ببخشی؟» جدا نشده و در حقیقت از این پروژه موفق سینمایی اخراج شده است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، جولین مور در برنامه تلویزیونی اندی کوهن پرده از رازی برداشت که شاید کمتر بازیگر بزرگی حاضر به بیان آن باشد. او که نخستین انتخاب برای بازی نقش اول فیلم «هرگز می‌تونی منو ببخشی؟» بود پس از مدتی از این پروژه سینمایی جدا شد و جای خود را به ملیسا مک‌کارتی داد.

دلیل این جدایی در آغاز اختلاف سلیقه در امور خلاق هنری عنوان شد اما سرانجام جولین مور دلیل واقعی را آشکار کرد. بازیگر «هنوز آلیس» در برنامه تلویزیونی اندی کوهن در پاسخ به دلیل جدا شدن از فیلم «هرگز می‌تونی منو ببخشی؟» گفت: "من از فیلم جدا نشدم. من اخراج شدم. نیکول (نویسنده فیلمنامه و کارگردان وقت) مرا اخراج کرد. واقعیتِ ماجرا این است."

نیکول هالفسنر نویسنده فیلمنامه «هرگز می‌تونی منو ببخشی؟» است که برای کارش نامزد اسکار هم شد. او در آغاز فیلمبرداری کارگردانی اثر را هم به عهده داشت اما در ادامه کارگردانی را به ماریل هلر سپرد. البته پیش از این کار تصمیم گرفت که جولین مور را اخراج کند و نقش او را به ملیسا مک‌کارتی بسپرد.البته ملیسا مک‌کارتی هم به خوبی از عهده ایفای نقش در فیلم برآمد و برای آن نامزد اسکار شد.

این فیلم بر اساس داستانی واقعی نویسنده‌ای جاعل به نام لی ایزرائیل ساخته شده است که در دهه 90 میلادی با جعل دست‌نوشته‌های نویسندگان مشهور کلاهبرداری می‌کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...