نولان برای فیلم جدیدش از هیچکاک الهام می‌گیرد

جزئیات تازه یک پروژه سینمایی
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳

در حالی که پیش‌تر اعلام شده بود فیلم جدید کریستوفر نولان ژوئیه 2020 اکران می‌شود، اکنون گفته شده فیلمبرداری این فیلم از ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از تلگراف، گفته شده فیلم بعدی کریستوفر نولان که در سکوت کامل خبری در دست تهیه است، "تریلری رمانتیک" خواهد بود و کار فیلمبرداری آن از ماه ژوئن شروع می‌شود.

تنها خبری که به صورت رسمی از این فیلم منتشر شده خبری است که کمپانی برادران وارنر چندی پیش اعلام کرد و گفت فیلم بعدی کریستوفر نولان را 17 ژوئیه 2020 روی پرده می‌برد.

این فیلم هنوز عنوانی ندارد و هیچ جزئیاتی از آن اعلام نشده است.

با این حال اکنون منابع داخلی که نخواسته‌اند نامشان فاش شود گفته‌اند فیلمبرداری این فیلم از ماه ژوئن (خرداد) شروع می‌شود و فیلم هنوز فیلمنامه کاملی ندارد اما موضوع آن ترکیبی از «شمال از شمال غربی» آلفرد هیچکاک با «تلقین» یا «آغاز» نولان است.

در عین حال گفته شده این فیلم به صورت آیمکس ساخته می‌شود.

در حالی که «آغاز» فیلمی چند لایه از رویاهای در هم تنیده بود، و نولان همواره به این شکل قصه‌گویی علاقه داشته جای تعجب ندارد اگر بخواهد بار دیگر به این شکل روایت روی بیاورد، زیرا او همواره خواسته است مرزها را در فیلمسازی از میان بردارد.

اما در عین حال آنچه از آن به عنوان "تریلری رمانتیک" یاد شده ژانری نیست که نولان پیش‌تر به سراغ آن رفته باشد. در طول دوران حرفه‌ای کاری‌اش او به سراغ اقتباس از کتاب مصور تا درامی جنگی رفته است اما هرگز به سراغ فیلمی رمانتیک نرفته است.

جدیدترین فیلم نولان «دانکرک» بود که آن هم در تاریخ در سال 2017 راهی سینماها شده بود.

استودیو برادران وارنر از سال 2002 با فیلم «بی‌خوابی» توزیع بین‌المللی فیلم‌های این کارگردان را بر عهده گرفت و تا کنون همه فیلم‌های بعدی وی را اکران کرده‌ است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...