گرفتاری تازه مردان هالیوود

گذشته سیاه کارگردان کار دستش داد
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰

کارگردان فیلم «ایو» به دلیل داشتن سابقه اعمال خشونت علیه زنان مجبور به کناره‌گیری شد. در این فیلم جسیکا چاستین از فعالان جنبش توقف خشونت علیه زنان علاوه بر تهیه‌کنندگی بازی هم می‌کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، با راه افتادن جنبش‌هایی مانند «TimesUp» دیگر هالیوود برای مردان مثل سابق نیست و گرفتاری‌های تازه‌ای برای آنها به ارمغان آورده است.

در تازه‌ترین نمونه ماتیو نیوتون از کارگردانی فیلم «ایو» کناره گرفت. او هفته گذشته به عنوان کارگردان این فیلم معرفی و بلافاصله با موجی از اعتراضات روبه‌رو شد.

ماتیو نیوتون بین سالهای 2007 تا 2012 در استرالیا چند بار به اعمال خشونت علیه زنان از جمله نامزد سابقش متهم شده بود.

شاید حضور او در فیلمی که جسیکا چاستین به عنوان یکی از پیشگامان جنبش «TimesUp» در آن بازی می‌کند مسیر اعتراض را برای مخالفان هموار کرد. چاستین که نامزد شدن برای اسکار را در کارنامه دارد هنوز در این باره اظهارنظر نکرده است.در این فیلم نیوتون علاوه بر کارگردانی، نوشتن فیلمنامه‌ را بر عهده داشت و یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند. او درباره کناره‌گیری از کارگردانی فیلم گفت: "دیروز به جسیکا چاستین و دیگر تهیه‌کنندگان اعلام کردم که از کارگردانی کناره می‌گیرم." او در ادامه با اشاره به گذشته تاریک خود اعلام کرد: "نمی‌توانم گذشته را پاک کنم و همواره شرم و مسئولیت آسیبی که به عزیزانم رساندم همراه من خواهد بود."

نیوتون سال گذشته فیلم «اکنون که هستیم» را با بازی جولین نیکلسون و زاکاری کینتو روانه پرده نقره‌ای سینما کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...