حمله «پلنگ سیاه» به تریلر طلایی

یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۶

در نوزدهمین جوایز سالانه «تریلر طلایی» روی هم رفته 108 جایزه در بخش‌های بهترین تریلرهای سینمایی، تلویزیونی و ویدئوگیمی اهدا شد که بزرگ‌ترین برنده «پلنگ سیاه» بود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، فیلم «پلنگ سیاه» که در باکس‌آفیس جهانی بسیار موفق ظاهر شده در نوزدهمین جوایز سالانه «تریلر طلایی» جایزه اصلی را از آن خود کرد. این جوایز در اِیس هتل در لوس‌آنجلس به برندگان اهدا شدند و بیش از هزار نفر در آن حضور داشتند.

شرکت کرییت ادورتایزینگ به‌خاطر کارش روی تریلر فیلم «پلنگ سیاه» محصول دیزنی و مارول موفق به کسب جایزه «بهترین صنعت نمایش» شد. این تریلر «تاج» نام داشت. فیلم «پلنگ سیاه» همچنین جایزه بهترین تریلر اکشن، بهترین تریلر اکشن تلویزیونی و بهترین موسیقی تریلر تلویزیونی را از آن خود کرد.

نت‌فلیکس، فاکس (با فاکس سرچ‌لایت و اف‌اکس) و برادران وارنر (با اچ‌بی‌او و نیولاین) هر یک موفق به کسب 13 جایزه تریلر طلایی شدند. شرکت تریلر پارک به‌عنوان بهترین کمپانی سازنده تریلر شناخته شد و روی هم رفته توانست 9 جایزه کسب کند. پس از آن کمپانی‌های مارک وولن و شرکا و بودا جونز هر یک توانستند 7 جایزه به خانه ببرند.

در بخش سریال‌های تلویزیونی، «چیزهای عجیب: فصل دوم» و «وست‌ورلد: فصل دوم» موفق به کسب بیشترین جایزه‌ها شدند و هر یک 3 جایزه بردند. در بخش کمدی، تریلری که کمپانی ای‌ 24 فیلمز برای فیلم «لیدی برد» ساخت موفق به کسب جایزه اصلی شد و تریلر «خروج» که برای فیلم «شکل‌ آب» ساخته شده بود هم در بخش درام توانست جایزه برتر را کسب کند. جوایز تریلر طلایی در 108 دسته‌بندی مختلف اهدا می‌شوند. در مراسم زنده‌ای که برگزار شد، روی هم رفته ۱۷ جایزه برتر از این جوایز به برندگان اهدا شدند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...