جاستین هورویتز

Justin Hurwitz

عناوین شغلی : موسیقی متن
تولد : لوس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا - ۲۲ ژانویه ۱۹۸۵

او بیشتر برای آهنگسازی فیلم «لالالند» شناخته می شود. او همکار دائم دیمین شزلِ کارگردان است و همچنین در دو اثر دیگر او «گای و مدلاین روی نیمکت پارک» و «ویپلش» همکاری کرده. برای «لالالند»، او دو جایزه اسکار برای بهترین موسیقی متن و بهترین آهنگ اورژینال "شهر ستارگان" را برد. همچنین او برنده جایزه گلدن گلوب و بافتا نیز شد.

او پسر گیل یک رقصنده ی باله حرفه ای که بعدها به شغل پرستاری روی آورد و کن هورویتز نویسنده است. خانواده او یهودی بودند. او و خانواده اش در سال 1998 به ویسکان سین نقل مکان کردند، جایی که او به دبیرستان نیکولت رفت. هورویتز در دانشگاه هاروارد پذیرفته شد جایی که با دیمین شزل هم اتاقی شد. آنها با هم در یک فیلم دانشجویی با عنوان «گای و مدلاین روی نیمکت پارک» همکاری کردند که در سال 2009 اکران شد. هورویتز و شزل همچنین با هم در یک گروه خوانندگی به نام چستر فرانسوی بودند.

بعد از دانشگاه، هورویتز و شزل به لوس انجلس رفتند، جایی که هورویتز برای یک قسمت از «سیمپسون ها» فیلمنامه نوشت. به لطف موفقیت «گای و مدلاین روی نیمکت پارک» آنها توانستند هزینه های همکاری بعدی شان – «ویپلش» 2014 - به کارگردانی و نویسندگی شزل و آهنگسازی هورویتز را فراهم کنند. «ویپلش» برنده سه اسکار شد. هورویتز همچنین آهنگسازی فیلم «لالا لند» شزل را به عهده گرفت که برای آن شزل اسکار بهترین کارگردان را برد و هورویتز نیز برنده دو اسکار برای بهترین موسیقی متن و بهترین موسیقی اورژینال شد.


اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد!
اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد!
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...