گام به گام تا حذف کامل ستاره ای که از عرش به فرش افتاد

پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۱

با افشاگری‌های صورت‌ گرفته علیه کوین اسپیسی، هر روز خبری تازه درباره حذف این بازیگر از دنیای سینما به گوش می‌رسد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از اسکرین دیلی، ریدلی اسکات کارگردان فیلم «همه پول‌های دنیا» تصمیم به حذف تمام بخش‌های فیلم با بازی کوین اسپیسی گرفته است.


اسپیسی در «همه پول‌های دنیا» نقش جی‌. پل گتی یکی از ثروتمندترین مردان تاریخ آمریکا را بازی می‌کرد. به این ترتیب تمام صحنه‌های فیلم با بازی کوین اسپیسی حذف می‌شود و صحنه‌های جدید با بازی کریستوفر پلامر از نو فیلمبرداری خواهد شد.

تصمیم اسکات با حمایت کامل کمپانی سونی پیکچرز روبه‌رو شده است و با وجود این تغییرات فیلم «همه پول‌های دنیا» بر اساس برنامه از پیش اعلام شده از روز 22 دسامبر در آمریکا اکران خواهد شد.

کوین اسپیسی از چندی پیش با افشاگری آنتونی رپ بازیگر «پیشگامان فضا» جایگاه خود را در سریال «خانه پوشالی» از دست داد. به نظر می‌رسد که ریدلی اسکات و عوامل فیلم «همه پول‌های دنیا» نیز قصد ندارند نتیجه زحمات خود را با نگاه داشتن اسپیسی در فیلم به خطر بیاندازند.

در فیلم «همه پول‌های دنیا» داستان ربودن نوه جی. پل گتی یکی از ثروتمندان سرشناس تاریخ آمریکا روایت می‌شود. اسپیسی در این فیلم با گریمی سنگین جلوی دوربین رفته بود. میشل ویلیامز و مارک والبرگ دیگر بازیگران این اثر سینمایی هستند.

از آنجا که عوامل فیلم «همه پول‌های دنیا» به موفقیت تجاری و عملکرد خوب آن در فصل جوایز سینمایی باور دارند، چند روز پیش نیز اعلام کردند که فیلم «همه پول‌های دنیا» در شب پایانی جشنواره بنیاد فیلم آمریکا نمایش داده نمی‌شود. آنها قصد دارند فیلم را از رسوایی‌های اسپیسی دور نگاه دارند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...