«شیر شاه» جدید با صداپیشگی خواننده زن سرشناس

پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴

جان فاورو که با ساخت نسخه لایواکشن انیمیشن «کتاب جنگل» به موفقیت تجاری بزرگی رسید، این بار برای دیزنی «شیر شاه» را با صداپیشگی بیانسه خواننده سرشناس در قالب لایواکشن به سینما بازمی‌گرداند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، کمپانی دیزنی به صورت رسمی اسامی صداپیشگان فیلم «شیر شاه» را اعلام کرد. همان گونه که پیش از این شایعه شده بود بیانسه خواننده سرشناس آمریکایی بازسازی این انیمشین موفق به جای شخصیت نالا صحبت خواهد کرد و دونالد گلاور به جای شخصیت اصلی داستان؛ سیمبا، صحبت می‌کند.

جان فاورو کارگردان فیلم موفق «کتاب جنگل» کارگردانی «شیر شاه» را بر عهده دارد. «کتاب جنگل» نیز بازسازی یک انیمیشن قدیمی از دیزنی در قالب لایواکشن بود.

فاورو در این باره گفت: "آرزوی هر کارگردانی است که با همکاری گروهی چنین با استعداد به داستانی کلاسیک جان بخشد."

دیگر صداپیشگان این اثر سینمایی را جیمز ارل جونز، چیوتل ایجیوفو، آلفرد وودارد و جی‌مک‌کراری تشکیل می‌دهند. در میان این چهره‌های جیمز ارل جونز در ساخت انیمیشن «شیر شاه» در سال 1994 نیز حضور داشت. او در نقش موسافا پدر سیمبا صحبت می‌کرد.


«شیر شاه» اصلی سال 1994 اکران شد و با ترانه‌هایی از التون جان و تیم رایس به یکی از موفق‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینما تبدیل شد. انیمیشن «شیر شاه» در سراسر جهان بیش از 968 میلیون دلار فروش داشت.

فیلم «شیر شاه» قرار است از تاریخ 19 جولای سال 2019 اکران شود.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...