نتایج رسوایی ستارهٔ «خانهٔ پوشالی»

وقتی کوین اسپیسی متهم می‌شود
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۱

در پی رسوایی کوین اسپیسی، نتفلیکس فصل ششم را نقطه پایان «خانه پوشالی» اعلام کرد و آکادمی بین‌المللی تلویزیون تجلیل از این بازیگر را لغو کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، ماجرای رسوایی‌هایی پی در پی هالیوود هر روز گسترده‌تر می‌شود و در تازه‌ترین نمونه دامن یکی از سرشناس‌ترین بازیگران را گرفته است.

کوین اسپیسی بازیگر برنده جوایز مختلف سینمایی و یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های هالیوود با اتهام سوءاستفاده جنسی از فردی زیرسن قانونی روبه‌رو شده است. مطرح شدن این اتهام از سوی آنتوی رپ بازیگر «پیشتازان فضا» و واکنش دستپاچه و البته به باور بسیاری توهین‌آمیز کوین اسپیسی آنقدر سریع گسترده شد که ترکش‌های آن حتی به کمپانی نتفلیکس و سریال پرطرفدار «خانه پوشالی» هم اصابت کرد.

حال به روایت ورایتی نتفلیکس تصمیم گرفته است تا داستان «خانه پوشالی» را در فصل ششم به پایان برساند. فصل ششمی که قرار است در سال 2018 به دست مخاطبان برسد و تولید آن از چندی پیش آغاز شده است.

کوین اسپیسی ستاره و یکی از تهیه‌کنندگان سریال «خانه پوشالی» در شبکه نتفلیکس است که از سال 2013 تا کنون هواداران پروپاقرصی پیدا کرده است. این سریال تا کنون در 53 مورد نامزد جایزه امی شده است.

او در این سریال مقابل رابین رایت نقش فرانک آندروود نماینده کنگره شیطان صفتی را بازی می‌کند که گام به گام مسیرش را به سوی ریاست جمهوری هموار می‌کند.

البته این تنها نتیجه رسوایی کوین اسپیسی نیست. بنا بر اعلام آکادمی بین‌المللی تلویزیون اهدای جایزه به کوین اسپیسی را لغو کرده است. او قرار بود در مراسمی که 20 نوامبر برگزار می‌شود، جایزه بنیانگذاران امی را دریافت کند که پیش از این به چهره‌های مطرحی چون استیون اسپیلبرگ، جی‌.جی. آبرامز و ماتیو وینر اهدا شده بود.

در بیانیه آکادمی بین‌المللی تلویزیون آمده است: "آکادمی بین‌اللملی اعلام می‌کند که به دلیل رویدادهای اخیر از کوین اسپیسی با اهدای جایزه بنیان‌گذاران امی تقدیر نخواهد کرد."
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...