ترکیب رویایی تام هنکس و کارگردان «بازی تاج و تخت»

یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۵

تام هنکس در فیلمی علمی- تخیلی به کارگردانی میگوئل ساپوشنیک جلوی دوربین خواهد رفت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از تایم، تام هنکس بازیگر نام آشنای سینمای آمریکا در فیلم «Bios» نقش فردی را بازی می‌کند که در کره زمین ویران شده پس از رویدادهای آخرالزمانی برای محافظت از سگش روبات می‌سازد.

این اثر سینمایی با فیلمنامه‌ای به قلم کریگ لوک و آیور پاول ساخته خواهد شد و چهره‌های سرشناسی چون رابرت زمه کیس و کوین میشر تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند. زمه کیس پیش از این در فیلم «فارست گامپ» با تام هنکس همکاری کرده بود.

روبات داستان «Bios» در جریان فیلم رفته‌ رفته با مفاهیمی چون عشق، دوستی و زندگی انسانی آشنا می‌شود.  

کارگردانی فیلم جدید تام هنکس را میگوئل ساپوشنیک بر عهده خواهد داشت. ساپوشنیک بیش از همه برای کارگردانی یکی از قسمت‌های «بازی تاج و تخت» با عنوان «نبرد حرامزاده‌ها» شناخته می‌شود. او برای کارگردانی این اپیزود جایزه امی بهترین کارگردانی را از آن خود کرد.

کمپانی برادران وارنر، لجندری و آمبلین از مشتریان پروپا قرص این بسته رویایی هستند اما هنوز هیچکدام به صورت قطعی مالکیت پروژه را به دست نیاورده‌اند. بر اساس برنامه فیلمبرداری «Bios» از نیمه اول سال 2018 آغاز خواهد شد.

تام هنکس چندی دیگر با فیلم «The Post» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در قامت یکی از مدعیان اصلی جوایز سینمایی به پرده سینما باز می‌گردد. او در این فیلم نقش بن برادلی سردبیر «واشنگتن پست» را بازی می‌کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...