«مردان سیاهپوش» جدید با تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ بازمی‌گردد

حذف دو مامور اصلی فیلم
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱

بعد از گذشت پنج سال از اکران آخرین قسمت از سه‌گانه «مردان سیاهپوش» با نقش‌آفرینی تامی لی جونز و ویل اسمیت، کمپانی سونی می‌خواهد این فرنچایز را دوباره کلید بزند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، کمپانی سونی مشغول سر هم کردن اسپین‌آفی از مجموعه «مردان سیاهپوش» است و نویسندگان فیلم «مرد آهنی»‌ یعنی مت هالووی و آرت مارکوم مسئولیت فیلمنامه‌نویسی آن را بر عهده خواهند داشت. این فیلم روی شخصیت‌های جدید تمرکز خواهد کرد و شخصیت‌های مامور کِی و جِی که توسط تامی لی جونز و ویل اسمیت در فیلم‌های اصلی معروف شده بودند، در فیلم جدید حضور نخواهند داشت.

استیون اسپیلبرگ قرار است تهیه‌کننده اجرایی این اسپین‌آف باشد چون سه‌گانه اصلی را هم خودش تهیه کرده بود. والتر اف. پارکس و لاری مک‌دونالد تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود و دیوید بابر به نیابت از کمپانی سونی مسئولیت بازبینی پروژه را بر عهده خواهد داشت.

فیلم اصلی «مردان سیاهپوش» محصول سال 1997 موفق شد 589 میلیون دلار در باکس‌آفیس جهانی بفروشد و به این ترتیب دو دنباله دیگر برای آن با نقش‌آفرینی جونز و اسمیت به ترتیب در سالهای 2002 و 2012 ساخته شد. این فرنچایز روی هم رفته به شدت برای سونی سودمند بوده و توانسته بیش از 1.5 میلیارد دلار در باکس‌آفیس جهانی بفروشد.

به طور جداگانه، سونی در عین حال به این فکر کرده که یک فیلم ترکیبی بین «خیابان جامپ شماره 21» و «مردان سیاهپوش» بسازد. این ایده‌ای است که هرگز توسط مسئولان سونی رسماً اعلام نشده، اما وقتی که در سال 2014 این کمپانی هک شد، این اطلاعات هم درز پیدا کرد.

در ماه مارس 2016 گزارش شده بود که جیمز بابین کارگردان فیلم «ماپت‌ها» در حال مذاکره است تا روی صندلی کارگردانی این فیلم ترکیبی بنشیند، اما چند ماه بعد از آن جونا هیل ستاره فیلم «خیابان جامپ شماره 21» گفت بعید می‌داند چنین فیلمی ساخته شود.

سونی می‌خواهد هر چه زودتر اسپین‌آف جدید «مردان سیاهپوش» را بسازد و از همین حالا تاریخ اکران آن را برای روز هفدهم ماه مه 2019 تعیین کرده است. اگر این فیلم در این تاریخ اکران شود، به این معنی خواهد بود که برای صدرنشینی در باکس‌آفیس باید با «جان ویک:‌ قسمت سوم» رقابت کند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...