تارانتینو از کارگردانی وسترن جدیدش منصرف شد

فیلمنامه «هشت نفرت‌انگیز» تارانتینو لو رفت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۹:۲۳

کوئنتین تارانتینو پس از لو رفتن فیلمنامه تازه‌ترین پروژه سینمایی‌اش تصمیم گرفت دیگر روی آن کار نکند.

به فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، تارانتینو گفت «هشت نفرت‌انگیز» پروژه بعدی‌اش نخواهد بود و او روی یک فیلمنامه دیگر کار می‌کند که ایده‌اش را هم از الان در ذهن دارد.

او گفت: "خیلی، خیلی افسرده‌ام‌. فیلمنامه‌ای را تمام کرده بودم، نسخه اول آن را و قرار بود زمستان بعد آن را کارگردانی کنم، یعنی یک سال دیگر. فیلمنامه را به شش نفر دادم و ظاهرا الان فیلمنامه لو رفته است."

رجی هادلین از تهیه‌کنندگان «جانگوی زنجیر گسسته» فیلم قبلی تارانتینو یکی از کسانی است که فیلمنامه وسترن «هشت نفرت‌انگیز» دستش بود. سه بازیگر هم فیلمنامه را در اختیار داشتند: مایکل مدسن، بروس درن و تیم راث که هر سه پیش از این با تارانتینو همکاری کرده‌اند.

تارانتینو گفت مطمئن است راث این کار را نکرده است. در مقابل او فکر می‌کند مدیر برنامه درن که در شرکت CAA کار می‌کند فیلمنامه را در هالیوود به همه داده است، هرچند CAA این احتمال را رد کرده است.

اکنون تارانتینو قصد دارد برای تبدیل فیلمنامه «هشت نفرت‌انگیز» به یک رمان با چند ناشر گفت‌وگو کند.

او گفت: "می‌خواهم آن را چاپ کنم. فعلا این تصمیم را گرفته‌ام. من فیلمنامه را به شش نفر دادم و اگر نمی‌توانم تا این حد به آنها اعتماد کنم، پس تمایلی هم ندارم آن را بسازم. چاپش می‌کنم. کارم با این پروژه تمام شد. می‌روم سراغ کار بعدی."

تا کنون درباره جزئیات داستان «هشت نفرت‌انگیز» چیزی منتشر نشده، به جز اینکه قرار بوده یک وسترن با حضور بازیگران مختلف باشد.

کونتین تارانتینو به علاقمندانش این خبر خوش را داده که با پروژه بزرگ دیگری به کار خود ادامه خواهد داد. او گفته است که فکر ده پروژه بزرگ دیگر را در سر دارد
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...