قتل همسر رومن پولانسکی بر پرده سینما

خبری خوش برای هواداران تارانتینو
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۷

کوئنتین تارانتینو در سکوت ساخت تازه‌ترین اثر سینمایی خود را آغاز کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، کوئنتین تارانتینو در تازه‌ترین فیلم خود داستان واقعی قتل‌های وحشیانه گروه چارلز منسون را به تصویر خواهد کشید.


پروژه سینمایی تازه تارانتینو هنوز نامی ندارد٬ اما طبق معمول فیلمنامه‌نویس و کارگردان آن خودِ تارانتینو است. تهیه‌کنندگان این اثر سینمایی هاروی و باب واینستاین هستند که پیش از این نیز با تارانتینو همکاری داشته‌اند.

تارانتینو برای این فیلم تازه براد پیت و جنیفر لارنس را به عنوان بازیگران اصلی در نظر گرفته است. براد پیت پیش از این در فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» با تارانتینو همکاری کرده است.

فیلمبرداری این اثر سینمایی از تابستان سال 2018 آغاز خواهد شد. هر چند که جزییات زیادی از فیلمنامه منتشر نشده است اما داستان آن بر زندگی شارون تیت همسر رومن پولانسکی مشهور تمرکز دارد. تیت سال 1969 به دست هواداران چارلز منسون به قتل رسید.


منسون به گروهی از هوادارانش دستور داده بود که به خانه‌ای در لوس‌آنجلس حمله کنند. البته او گمان می‌کرد که این خانه متعلق به تهیه‌کننده موسیقی است که او را رد کرده بود. شب هشتم اوت سال 1969 چهار تن از هواداران تیت با سلاح گرم و چاقو وحشیانه شارون تیت و چهار نفر دیگر را به قتل رساندند. تیت در آن زمان باردار بود.

منسون و برخی از اعضای گروهش سال 1971 برای این جنایت و چندین جنایت وحشیانه دیگر به حبس ابد محکوم شدند.

در صورت به سرانجام رسیدن پروژه تازه تارانتینو، او برای نخستین بار رویدادی واقعی را بر پرده سینما به تصویر می‌کشد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...