رکورد پربازدیدترین ویدئو در یوتیوب شکسته شد

نزدیک به 3 میلیارد بازدید
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۲

موزیک ویدئوی پایانی فیلم «سریع و خشمگین 7» رکورد پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب را شکست.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از بی بی سی، موزیک ویدئوی «دوباره می‌بینمت»‌ (See You Again) با بیش از دو میلیارد و 900 میلیون بازدید رکورد پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب را به نام خود ثبت کرد.

آهنگ «دوباره می‌بینمت» با اجرای مشترک ویز خلیفه و چارلی پوث برای فیلم «سریع و خشمگین 7» و در یادبود پل واکر بازیگر آن ساخته شده بود.

پل واکر در تصادفی شدید پیش از پایان فیلمبرداری «سریع و خشمگین 7» درگذشت. مرگ او تاثیر به سزایی در فروش بالای فیلم داشت.

اثر مشترک ویز خلیفه و چارلی پوث پرفروش‌ترین آهنگ سال 2015 بود و علاوه بر آن نامزد دریافت جوایز گرمی و اسکار شد. چارلی پوث در واکنش به پربازدید شدن موزیک ویدئو در یوتیوب گفت: "من سال 2007 به یوتیوب پیوستم و آرزویم این بود که روزی یک ویدئو با 10 هزار بازدید داشته باشم. تازه خبر رکوردشکنی «دوباره می‌بینمت»‌ را شنیدم حیرت انگیز است."


در موزیک ویدئوی «دوباره می‌بینمت» صحنه پایانی فیلم «سریع و خشمگین 7» با حضور دومینیک تورتو با بازی وین دیزل و برایان اوکانر دو شخصیت اصلی داستان نمایش داده می‌شود. برای فیلمبرداری این صحنه از کودی واکر برادر پل واکر استفاده شده بود.

پیش از این عنوان پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب به موزیک ویدئوی سای خواننده مشهور کره‌ای اختصاص داشت. نماهنگ سای بیش از دو میلیارد و 147 میلیون بازدید دارد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...