حادثه در صحنه فیلمبرداری: استخوان هر 2 دست بازیگر سرشناس فیلم‌های اکشن شکست

شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹

بازیگر سرشناس هالیوود سرصحنه فیلمبرداری آسیب دید و هر دو دستش در نقاط مختلف دچار شکستگی شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، آرنج دست راست و مج دست چپ جرمی رنر بازیگر آمریکایی سرصحنه فیلمبرداری کمدی «تگ» شکست. این بازیگر در جشنواره کارلووی واری آسیب‌دیدگی خود را موضوعی معمولی توصیف کرد و درباره آن گفت: "این بخشی از کار بازیگری است."


او که برای نمایش فیلم «رودخانه ویند» به کارگردانی تایلور شرایدن به جمهوری چک سفر کرده است در نشست خبری فیلم در جشنواره کارلووی واری گفت: "آسیب‌دیدگی تا حدودی روی فیلمبرداری قسمت بعدی «انتقام جویان» اثر می‌گذارد اما من در پیدا کردن راه حل برای مشکل توانایی دارم. تمام توانم را به کار می‌گیرم تا هر چه زودتر بهبود پیدا کنم." کار ساخت فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» آغاز شده است. این فیلم بهار سال 2018 اکران می‌شود.

بازیگر «ماموریت غیرممکن:‌ ملت سرکش» در ادامه گفت: "من در فیلمی دچار آسیب‌دیدگی شدم که اکشن نبود و چندان نیازی به کارهای بدلکاری نداشت."

او درباره میزان زیاد استفاده از جلو‌ه‌های ویژه در فیلم‌هایی مانند «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» گفت: "امروز جلو‌ه‌های ویژه بخش بزرگی از فیلمسازی را تشکیل می‌دهد. برای من همیشه تماشای فیلم پس از اضافه شدن جلوه‌های ویژه تصویری شگفت‌انگیز است."

جرمی رنر دو بار برای بازی در فیلم‌های «شهر» به کارگردانی بن افلک و «مهلکه» به کارگردانی کاترین بیگلو نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...