یادبود رابین ویلیامز در «جومانجی» جدید

به جنگل خوش آمدید
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۹

جک بلک بازیگر و کمدین آمریکایی که در بازسازی «جومانجی» فیلم محبوب دهه نود نقش‌آفرینی کرده، می‌گوید سازندگان این فیلم می‌خواستند یاد ستاره فیلم اصلی یعنی رابین ویلیامز از ذهن‌ها محو نشود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، با وجود این که تعداد قابل توجهی از مخاطبان فیلم جدید «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» ممکن است آنقدر سن نداشته باشند (یا حتی به دنیا نیامده بوده باشند) که فیلم اورژینال سال 1996 را در موقع اکرانش دیده باشند، اما فیلم جدیدی که دنباله آن فیلم است، همه هدفش را بر این متمرکز کرده که بزرگ ترین ستاره فیلم اصلی فراموش نشود.


در مراسم عکاسی که در حاشیه مراسم سینه یوروپ در بارسلونا برگزار شد، جک بلک که در برابر دوربین‌ها در یک لباس کروکودیلی ظاهر شده بود، گفت یاد رابین ویلیامز فقید در این فیلم نیز زنده بود و فیلم جدید به نوعی تجلیل و یادبودی برای او محسوب می‌شود.

او گفت: "ما در فیلم در یک جنگل اکتشاف می کنیم و سعی می‌کنیم بازی را به پایان برسانیم؛ مساله هم مرگ و زندگی است. اما وقتی در جنگل هستیم، سرنخ‌هایی پیدا می‌کنیم که شخصیت رابین ویلیامز در فیلم اول یعنی آلن پریش از خود به جا گذاشته بود. او یک خانه جنگلی کامل برای خودش ساخته بود، شبیه به وضعیت خانواده رابینسون. مثل این می‌ماند که تمام مدت او هم آنجا حضور دارد و دارد سعی می کند بدون این که عملاً آنجا باشد، به ما کمک کند."

بلک همچنین در مورد یکی از تفاوت های کلیدی بین دو فیلم «جومانجی» و «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» که تا چندی دیگر از سوی کمپانی سونی پیکچرز اکران می‌شود، گفت: "در فیلم اصلی، شما هرگز نمی‌توانید آن دنیای درونی بازی را ببینید اما داستان این یکی بیشتر داخل جنگل جومانجی به وقوع می‌پیوندد. این باحال ترین بخش فیلم است؛ این که می‌توانیم مخاطبان را وارد آن سرزمین مخفی و پر از هیجان کنیم که در عین حال خطر و زیبایی دارد."

فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» روز بیستم دسامبر اکران می‌شود.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...