ادعای تازه بازیگر سرشناس درباره کشتن دونالد ترامپ

جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۶

جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوود در یک مراسم سینمایی درباره کشتن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حرف زد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، جانی دپ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که در یک جشنواره سینمایی شرکت کرده بود، حین حرف زدن درباره فیلم «افسارگسیخته» (2004)، رو به جمعیت درباره ترامپ گفت: "به نظر من، او به کمک نیاز دارد و جاهای تاریک تاریک فوق‌العاده‌ای هست که او برود. این فقط یک سوال است، من سعی ندارم چیزی را القا کنم. با این حال، اینها قرار است در رسانه‌ها منتشر شود. خیلی بد می‌شود. خوشحالم که همه شما در آن هستید."


او سپس پرسید: "آخرین باری که یک بازیگر رئیس جمهوری را ترور کرد، کِی بود؟"

این بازیگر با گفتن این جمله، به ترور آبراهام لینکلن در سال 1865 به دست جان ویلکز که از بازیگران مشهور آمریکایی بود اشاره کرد و ادامه داد: "من می‌خواهم اعلام صلاحیت کنم، من بازیگر نیستم. برای امرار معاش، دروغ می‌گویم. با این حال، زمان زیادی گذشته و شاید الان وقتش باشد."

جانی دپ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که تا کنون سه‌بار برای فیلم‌های «سوئینی تاد»، «در جست‌وجوی ناکجاآباد» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد جایزه اسکار شده است. او برای فیلم «سوئینی تاد» جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگری را دریافت کرد. فیلم‌های او تا کنون بیش از سه میلیارد و 100 میلیون دلار در آمریکا و بیش از هفت میلیارد و 600 میلیون دلار در جهان فروش داشته‌اند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...