بازیگران درام سیاسی اسپیلبرگ معرفی شدند

پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۴

فهرست بازیگران مکمل «اسناد پنتاگون» جدیدترین پروژه سینمایی استیون اسپیلبرگ اعلام شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، سازندگان فیلم «اسناد پنتاگون» که پیش از این حضور دو بازیگر سرشناس و برنده اسکار یعنی مریل استریپ و تام هنکس در آن قطعی شده از نقش آفرینی بازیگران دیگری چون سارا پولسن، باب اودنکرک، برادلی وایتفورد، دیوید کراس، مایکل استولبارگ و زاک وودز در این فیلم خبر دادند.


پروژه جدید استیون اسپیلبرگ درباره بن برادلی سردبیر نشریه واشنگتن پُست و یک ناشر به نام کاترین گراهام است که دولت آمریکا را به سبب گزارش دادن مجموعه‌ای از اسناد بحث برانگیز در سال 1971 به چالش کشیدند.

این اسناد طبقه بندی شده و سری درباره مطالعه‌ای جدید و اطلاعاتی بسیار حیاتی درباره جنگ ویتنام بود. برادلی و گراتهام درگیر مبارزه حقوقی در این پرونده شدند، در حالی که دانیل السبرگ تحلیلگر نظامی و افشاکننده اصلی این اسناد دستگیر و متهم به توطئه و جاسوسی شد.

تام هنکس قرار است در نقش بن برادلی و مریل استریپ در نقش کاترین گراهام بازی کند.

این فیلم که درابتدا «پُست» نام داشت، محصول مشترک کمپانی Amblin Entertainment و فاکس است و امیدوار به حضور موفق در فصل جوایز سینمایی 2018-2017 است و قرار است اکران خود را به صورت محدود از 22 دسامبر و به صورت گسترده از 12 ژانویه 2018 آغاز کند.

اسپیلبرگ که سال گذشته فیلم نه چندان موفق «غول گنده ی مهربان» را ساخت، چندین پروژه سینمایی روی میز دارد و هم‌ اکنون در مراحل نهایی تولید فیلم علمی- تخیلی «شماره یک آماده» و همچنین مرحله پیش‌تولید فیلم «ربودن ادگاردو مورتارا» است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...