غوغای تریلر فیلمی ترسناک در اینترنت

197 میلیون بازدید در یک روز
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴

تریلر اقتباس سینمایی رمان ترسناک «ایت / It» نوشته اشتیفن کینگ در 24 ساعت نخست انتشار رکورد بازدید اینترنتی را شکست.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، تریلر فیلم «ایت» چهارشنبه 9 فروردین در سینماکان منتشر شد. تریلر این فیلم در 24 ساخت نخست انتشار بیش از 197 میلیون بازدید داشت و رکوردهای پیشین را جابه جا کرد.

از 197 میلیون بازدید جهانی این تریلر بیش از 81 بازدید مربوط به آمریکا بوده است. این تریلر سینمایی پس از انتشار خیلی زود در شبکه های اجتماعی چون فیسبوک و توییتر فراگیر شد و خیلی زود به صدر ویدئوهای ترند شده یوتیوب راه یافت و تقریباً یک روز کامل در این جایگاه باقی ماند.


«ایت» بر اساس رمان اشتیفن کینگ در سال 1986، داستان وحشت انگیز هفت کودک را روایت می کند. آنها از سوی موجودی به نام "ایت" تهدید و به شدت وحشت زده می شوند. او برای جذب کردن کودکان معمولاً به شکل دلقک ظاهر می شود.

اکران فیلم از هشتم سپتامبر آغاز می شود و کار اکران آن بر عهده کمپانی برادران وانر است. آندرس موشیتی کارگردان «ایت» با بازی بیل اسکارشگورد است.

پیش از این تریلر فیلم «سریع و خشمگین 8» با 139 میلیون بازدید اینترنتی در 24 ساعت نخست رکورددار بود. پس از «ایت» و «سریع و خشمگین 8»، تریلر فیلم های «دیو و دلبر» با 127 میلیون و 600 هزار بازدید، «پنجاه طیف تاریک تر» با 114 میلیون بازدید و «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» با 112 میلیون بازدید قرار گرفته اند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...