انتشار عکسی قدیمی از مادر و دختر بازیگر

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۶

 پس از درگذشت دبی رینولدز و کری فیشر عکسی قدیمی از آنها به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، در این تصویر دختربچه‌ای کوچک به مادر بازیگرش می‌نگرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، لورنس شیلر روزنامه‌نگار و فیلمساز برجسته آمریکایی تا 26 سالگی از بسیاری چهره‌های سرشناس آمریکا از مریلین مونرو تا ریچارد نیکسون عکاسی کرده بود. شیلر سال 1963 در سفری از لوس‌آنجلس به لاس‌وگاس همراه دبی رینولدز بازیگر سرشناس آمریکا و مادر کری فیشر ستاره «جنگ ستارگان‌» بود. او در این سفر صحنه‌ای نمادین از رابطه‌ میان این مادر و دختر را با دوربینش شکار کرد.


دبی رینولدز فیلم‌های مشهوری چون «آواز در باران» «مالی براون پایدار» را در کارنامه کاری خود دارد. در سوی دیگر ماجرا کری فیشر بیش از همه برای بازی در فیلم «جنگ ستارگان» شناخته می‌شود. این مادر و دختر بازیگر در هفته پایانی سال 2016 به فاصله یک روز از دنیا رفتند.

در عکس مشهور لورنس شیلر، کری فیشر شش ساله به مادرش می‌نگرد که در صحنه برنامه اجرا می‌کند. این عکس پس از درگذشت رینولدز و فیشر به صورت گسترده در فضای مجازی بدون اشاره به عکاس اثر منتشر شد.

شیلر با یادآوری خاطره رابطه میان دبی رینولدز و کری فیشر گفت: "کری که آن روزها تنها شش سال داشت، با رضایت خاطر ساعت‌ها به تماشای مادرش می‌نشست و مسحور او می‌شد."

او که در دهه 60 میلادی برای مجلاتی چون «ایونینگ پست» و «لایف» عکاسی می‌کرد، ثبت این لحظه استثنایی را کاری دشوار خواند. شیلر  باید در یک لحظه تصمیم می‌گرفت که از چه لنزی استفاده کند، سرعت شاتر را برگزیند و کری فیشر و دبی رینولدز را در فوکوس نگاه دارد. 

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...