آرزوی بازیگر سرشناس: ترامپ تا پایان 2016 بمیرد

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۷

چارلی شین در توییترش آرزو کرد نفر بعدی که خبر مرگش منتشر می‌شود دونالد ترامپ رییس جمهوری منتخب آمریکا باشد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، جای کتمان ندارد که سال 2016 سال مرگ‌های متعدد در میان چهره‌های مشهور بود. درگذشت دیوید بویی، جورج مایکل، کری فیشر و دبی رینولدز تنها شماری از مرگ‌های این سال هستند، اما به نظر می‌رسد که حداقل چارلی شین منتظر است تا یک مرگ دیگر در زمان اندکی که تا پایان 2016 باقی مانده رُخ دهد.

چارلی شین دونالد ترامپ را در راس فهرست خود قرار داده است. این بازیگر 51 ساله که بازیگر سریال «دو نفر و نصفی» بوده در توییتر خود از خدا خواست تا مرگ رییس جمهور منتخب آمریکا یعنی دونالد ترامپ همین سال اتفاق بیفتد.

وی نوشت: خدای عزیز؛

ترامپ بعدی باشد، لطفا

ترامپ بعدی باشد، لطفا

ترامپ بعدی باشد، لطفا

ترامپ بعدی باشد، لطفا

ترامپ بعدی باشد، لطفا

او اندکی پس از انتشار خبر درگذشت دبی رینولدز این درخواست را در توییترش منتشر کرد.

در عین حال هووی کورتس مجری «فاکس نیوز» این بازیگر را سرزنش کرد، اما نه برای این که آرزوی مرگ یک چهره شاخص را کرده بلکه به خاطر نفس این عمل. وی گفت: "چارلی شین پس از درگذشت کری فیشر و دبی رینولدز در توییتی از خدا خواسته است تا نفر بعدی ترامپ باشد." وی افزود: "او مریض است باید درمان شود. چطور باید به جایی برسیم که برایمان قابل قبول باشد کسی برای تفاوت سیاسی بمیرد؟ آیا می‌تواند رفتار چارلی شین قابل تایید باشد؟"

و البته این یکی از واکنش‌های مودبانه به توییت شین بود.


با اعتراض به رفتار شین، منتقدان او گفته‌اند اصلاً این درخواست از نظر نجابت جای سوال دارد. درست است که میلیون‌ها آمریکایی کلا از انتخاب ترامپ ناراحت هستند، اما آیا واقعا به معنی این است که باید درخواست مرگ یک نفر را کرد؟
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...