معرفی بهترین بازیگران جشنواره کاپری هالیوود 2016

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۱

 مایکل کیتون، اندرو گارفیلد و اما استون جوایز بازیگری این دوره از جشنواره بین‌المللی کاپری هالیوود را از آن خود کردند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، کیتون و گارفیلد به صورت مشترک جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره کاپری هالیوود را دریافت کردند. کیتون برای بازی در نقش ری کراک در فیلم زندگینامه‌ای «موسس» شایسته دریافت این جایزه شناخته شد و گارفیلد نیز برای نقش‌آفرینی در فیلم «ستیغ اره‌ای» برنده جایزه شد. در این بین اما استون نیز برای بازی در موزیکال «لالا لند»‌ جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.

گارفیلد و استون نامزد دریافت جایزه گلدن‌گلوب و جایزه انجمن بازیگران آمریکا هم هستند. اما مایکل کیتون نخستین بار است که برای بازی در «موسس» مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

در «موسس» به کارگردانی جان لی هنکاک، ری کراک "مک دونالدز" را می‌خرد و این برند را به یکی از موفق‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای جهان تبدیل می‌کند. در این فیلم نیک آفرمن و جان کارول نقش ریچارد و موریس مک‌دونالد بنیان‌گذاران "مک‌ دونالدز" را بازی می‌کنند. این فیلم پس از نمایش در جشنواره کاپری از 12 ژانویه در سینماهای ایتالیا اکران می‌شود.

کیتون پیش از این در سال 2014 برای بازی در فیلم «بردمن»‌ نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شده بود.

جشنواره کاپری پیش از این جایزه بهترین کارگردان و بهترین تهیه‌کننده سال را به مل گیبسون و بیل مکانیک، کارگردان و تهیه‌کننده «ستیغ اره ای» اهدا کرده بود.

فیلم «لالا لند» هم جایزه بهترین گروه بازیگری را از آن خود کرده بود. جایزه بهترین موسیقی متن فیلم هم به جاستین هورویتز برای کارش در «لالا لند» رسیده بود.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...