پرفروش‌ترین بازیگر جهان چه کسی است؟‌

پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۵

اسکارلت یوهانسون ستاره فیلم های ابرقهرمانی «مارول» و «دیسیکامیکس» در فهرست پرفروش ترین بازیگران سال صدرنشین شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، نشریه فوربز فهرست پرفروش ترین بازیگران سال 2016 را منتشر کرد. در این فهرست اسکارلت یوهانسون در رده نخست قرار گرفته است.

فیلم های این بازیگر آمریکایی مانند «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «درود بر سزار» سال گذشته بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار در گیشه فروش داشتند.

یوهانسون 32 ساله در این فهرست بالاتر از کریس ایوانز و رابرت داونی جونیور همبازی هایش در «کاپیتان آمریکا» قرار گرفت. فیلم های این دو بازیگر در یک سال گذشته یک میلیارد و 150 میلیون دلار فروش داشتند.

فوربز برای تهیه این فهرست فروش جهانی فیلم های این بازیگران را در نظر می گیرد.

بازیگران حاضر در این فهرست بیشتر در آثار ابرقهرمانی بازی کرده اند، که از میان آنها می توان به مارگوت رابی و ویل اسمیت بازیگران «جوخه انتحار» اشاره کرد که به ترتیب در جایگاه چهارم و دهم قرار گرفته اند و رایان رینولدز بازیگر «دِد پول» که رده هشتم را در اختیار دارد. ایمی آدامز، بن افلک و هنری کاویل بازیگران «بتمن در برابر سوپرمن» نیز به ترتیب در جایگاه پنجم، ششم و هفتم ایستاده اند.

در این میان فلیستی جونز بازیگر بریتانیایی نیز به لطف فروش خوب «یاغی یک: داستانی از جنگ ستارگان» به فهرست پرفروش ترین بازیگران سال راه یافت و در جایگاه نهم قرار گرفت. این بازیگر سال گذشته فیلم «دوزخ» را نیز بر پرده سینما داشت.

نشریه فوربز چندی پیش کریس ایوانز را به عنوان سودآورترین بازیگر سال معرفی کرده بود که به ازای هر یک دلار دستمزد، بیش از 135 دلار برگشت مالی داشته است. در فهرست سودآورترین بازیگران سینمای جهان یوهانسون در رده سوم ایستاده بود.


اخبار مرتبط:

باارزش‌ترین بازیگران سینمای جهان در سال 2016

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...