نمونه عجیب تبعیض جنسیتی در هالیوود

شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۶

اما استون تازه ترین نمونه از خیل زنان بازیگری است که به تبعیض جنسیتی در هالیوود معترض هستند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، بازیگر سرشناس سینمای هالیوود که این روزها با فیلم «لالا لند» در کانون توجه رسانه ها قرار دارد، ادعا کرد که کارگردانان هالیوودی ایده های فی البداهه او را نادیده گرفته و در برخی موارد همان ایده ها را به نقش مقابل مرد او در فیلم داده اند.

او که برای بازی در «لالا لند» یکی از شانس های اصلی بردن اسکار است، در این باره گفت: "بارها پیش آمده است که هنگام فیلمبرداری به من تذکر داده اند که ایده ها و نظرات من در فرایند پیشرفت کار خلل ایجاد می کند".

او در ادامه افزود: "من از این که این برخوردها را به حساب جنسیتم بگذارم ابا دارم اما بارها پیش آمده که هنگام فیلمبرداری فی البداهه چیزی گفته ام و گروه به آن خندیده اند و سپس همان جمله را به بازیگر مرد فیلم داده اند. یا این که هنگام فیلمبرداری پس از ضبط یک صحنه به کارگردان گفته ام که این جملات خوب از آب در نمی آید و کارگردان با بی اعتنایی به کار خود ادامه داده است. در نهایت نیز آن جمله واقعاً خوب از آب درنیامده و کارگردان نیز علیرغم این که قول داده بود در صورت بد شدن جمله را از فیلم حذف کند آن را همانطور در فیلم نگاه داشته است".

اما استون در پروژه های سینمایی آینده خود در نقش رزمری خواهر بیمار جان اف کندی رییس جمهور پیشین آمریکا و آگا کریستی نویسنده سرشناس رمان های پلیسی ظاهر خواهدشد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...