اسکار 2017: هفت نامزد چهره‌پردازی معرفی شدند

شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۰

آکادمی علوم و هنرهای سینما فهرست هفت نامزد جایزه بهترین چهره پردازی اسکار هشتادونهم را اعلام کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، اعضای شاخه چهره پردازی آکادمی علوم و هنرهای سینما روز هفتم ژانویه سال 2017 میلادی به تماشای 10 دقیقه از این فیلم ها خواهند نشست و در نهایت با رای آنها سه نامزد نهایی دریافت جایزه اسکار انتخاب خواهند شد.

در فهرست هفت فیلم منتخب آکادمی علوم و هنرهای سینما سه فیلم ابرقهرمانی «دِد پول»، «سفر ستاره ای، ماورا» و «جوخه انتحار» در کنار سه کمدی درام «خیاط زنانه»، «فلورنس فاستر جنکینز» و «درود بر سزار» قرار گرفته اند.

در این فهرست فیلم «مردی به نام اووه» نیز حضور دارد. «مردی به نام اووه» به کارگردانی هانس هلم نماینده سوئد در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان است. این فیلم همراه با «فروشنده» و «تونی اردمان» به فهرست کوتاه 9 نامزد جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان نیز راه یافته است.

همانند همیشه برخی از فیلم هایی که تا پیش از این در زمره مدعیان اصلی جایزه بودند در این فهرست جایی ندارند. از مهم ترین این عنوان ها می توان به «جکی»، «ستیغ اره ای»، «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها» و در نهایت «یاغی یک: داستانی از جنگ ستارگان» اشاره کرد.

نامزدهای نهایی دریافت جوایز اسکار سال 2017 در تاریخ پنجم بهمن (24 ژانویه) معرفی می شوند. مراسم معرفی و اهدای جوایز اسکار نیز روز یکشنبه هشتم اسفند (26 فوریه) در لوس آنجلس برگزار خواهد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...