درگیری با یک مسافر خطرناک در هواپیما

نقش خواننده سرشناس در بازداشت مهاجم
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۲

 ریچارد مارکس، خواننده سرشناس آمریکایی به دستگیری یک مسافر خطرناک و آشفته در هواپیما کمک کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از خبرگزاری آلمان، این خواننده به همراه دیگر مسافران و خدمه پرواز، فردی خشمگین را که به دیگران تعرض می‌کرد، با طناب به صندلی هواپیما بست.

مارکس در این باره گفت:‌ "مسافر کناری ما به مسافران دیگر و خدمه پرواز حمله کرد و شگفت این که خدمه اصلاً برای برخورد و مقابله با این رویداد آمادگی نداشتند."

همسر مارکس تصویری از این رویداد را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن تصویر مرد مهاجم دیده می‌شود. برخی از مسافران نیز فیلم درگیری را در اینترنت منتشر کردند.

فرد مهاجم پس از فرود هواپیما در فرودگاه اینچئون به پلیس تحویل داده شد. سخنگوی فرودگاه در این باره گفت:‌ "رویداد درگیری یک ساعت و 40 دقیقه پس از پرواز هواپیما به وقوع پیوست. به نظر می‌رسد که فرد مهاجم تحت تاثیر الکل بوده است."


با وجود انتقاد شدید مارکس از عدم مهارت خدمه پرواز برای برخورد با این رویداد، سخنگوی فرودگاه اعلام کرد که آنها از دستورالعمل پیروی کرده‌اند.

پس از انتشار خبر درگیر شدن مارکس در این رویداد بسیاری از هوادارانش در توییتر پیگیر ماجرا شدند که این خواننده در پاسخ به آ‌نها گفت: "به هیچ وجه عمل قهرمانانه‌ای از من سر نزد. همان کاری را کردم که امیدوارم همه در شرایط مشابه انجام دهند."
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...