پاسخ راکی به پیشنهاد دونالد ترامپ چیست؟

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۹

سیلوستر استالون با انتشار یک بیانیه نشان داد که چندان تمایلی به پذیرفتن پیشنهاد ترامپ ندارد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، بازیگر «اولین خون» در بیانیه ای درباره پیشنهاد دونالد ترامپ درباره مدیریت سازمان «پشتوانه ملی هنرهای آمریکا» توضیحاتی ارائه کرد.

در این بیانیه آمده است: "از این که پیشنهاد مدیریت سازمان «پشتوانه ملی هنرهای آمریکا» به من ارائه شد، سپاسگزارم. اما در عین حال بر این باورم که حضور من برای جلب توجه عموم مردم به کهنه سربازان و تلاش برای فراهم کردن امکانات زندگی برای آنها تاثیرگذارتر خواهد بود."

دیلی میل پنجشنبه 25 آذر گزارش کرده بود که ترامپ قصد دارد که بالاترین پست مدیریتی در بخش هنری دولت را به سیلوستر استالون بسپارد. سخنگوی استالون در همان زمان این خبر را رد کرده بود.

سازمان «پشتوانه ملی هنرهای آمریکا» مسئول توزیع کمک های مالی دولتی در سازمان های مختلف هنری است. این سازمان در سالهای دهه 90 هدف حملات شدید جمهوری خواهان بود اما در هر صورت به حیات خود ادامه داد. بودجه سالانه سازمان «پشتوانه ملی هنرهای آمریکا» 148 میلیون دلار است.

در هر صورت اگر استالون پیشنهاد ترامپ را بپذیرد، نخستین بازیگری خواهد بود که پس از جین الکساندر بر مسند ریاست این سازمان قرار می گیرد. الکساندر بین سالهای 1993 تا 1997 مدیریت سازمان «پشتوانه ملی هنر آمریکا» را بر عهده داشت.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...