چرا ستاره های سینما نباید در سیاست دخالت کنند

انتقاد ستاره هالیوودی از ساکنان هالیوود
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۸

مارک والبرگ بازیگر سرشناس آمریکایی اعتقاد دارد که سلبریتی ها نباید درباره سیاست صحبت کنند و باید دهان خود را بسته نگاه دارند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هافینتگون پست، در روزگاری که بسیاری از بازیگران سینما و هنرمندان عرصه موسیقی درباره سیاست اظهارنظر می کنند، مارک والبرگ بازیگر «قاچاق» با این کار آنها مخالف است.

او در این باره گفت: "بسیاری از سلبریتی ها درباره سیاست حرف می زنند. البته این کار به آنها نشان می دهد که در هر صورت مردم به حرفشان گوش نمی دهند. مردم شاید دی وی دی آثار شما را بخرند یا به تماشای فیلم هایتان بنشینند، اما شما غذا سر سفره آنها نمی برید. . شما قبض های آنها را پرداخت نمی کنید" این بازیگر در ادامه افزود:" بسیاری از اهالی هالیوود در حباب زندگی می کنند. آنها کاملاً با زندگی مردم عادی بیگانه اند."

بازیگر «چهار برادر» در خانواده ای پرجمعیت بزرگ شده و ریشه های خود را دلیلی برای معقول ماندنش می داند. او در این باره گفت: "من کاملاً از دنیای واقعی آگاهم. من از آن دنیا آمده ام و در همان دنیا زندگی می کنم."

البته والبرگ در ماه سپتامبر به صورت ضمنی از هیلاری کلینتون در انتخابات حمایت کرده بود. او در این باره گفته بود: "بگذارید این گونه بگویم من از انتخاب شدن نخستین رییس جمهور زن تاریخ آمریکا استقبال می کنم. من کاملاً موافق این موضوع هستم."

این بازیگر در حال حاضر برای فیلم جدیدش با عنوان «روز میهن پرستان» تبلیغ می کند. «روز میهن پرستان» درباره انفجارهای ماراتون بوستون در سال 2013 است. در این فیلم به کارگردانی پیتر برگ بازیگرانی چون جی کی سیمونز، جان گودمن و کوین بیکن کنار مارک والبرگ نقش آفرینی کرده اند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...