آمریکا به همبازی نیکول کیدمن ویزا نداد

پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۲

کودک هشت ساله هندی که در فیلم «شیر» همبازی نیکول کیدمن است، موفق به گرفتن ویزای آمریکا نشد و از شرکت در مراسم افتتاحیه فیلم در نیویورک بازماند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، به گفته کمپانی واینستاین که اکران فیلم «شیر»‌ در آمریکای شمالی را بر عهده دارد، سانی پاوار بازیگر هشت ساله این فیلم قرار بود برای شرکت در مراسم افتتاحیه فیلم به همراه پدرش به آمریکا سفر کند.

دِو پاتِل، نیکول کیدمن و رونی مارا دیگر بازیگران این فیلم هستند. سانی پاوار در این فیلم نقش پسربچه‌ای هندی به نام سارو بریرلی را بازی می‌کند که در خیابان‌های کلکته گم می‌شود. او پس از گم شدن در خیابان سر از یک یتیم خانه در می‌آورد که در آن زوجی استرالیایی او را به فرزندی می‌پذیرند. 25 سال بعد سارو با بازی دِو پاتِل که حال بزرگ شده، با استفاده از نرم‌افزار گوگل ارت دنبال خانواده‌اش می‌گردد.

واینستاین با اشاره به این که برای جلوگیری از این اتفاق تمام توان خود را به کار گرفته است، اعلام کرد:‌ "به اعتقاد ما این رویداد باید نتیجه پارانویای مهاجرت باشد. البته او تهدیدی برای هیچ‌کسی به شمار نمی‌رود. ما دوست داشتیم که او نیز در مراسم افتتاحیه حضور داشته باشد. ما از منابع مناسب موضوع را پی‌گیری می‌کنیم و از وزارت امورخارجه درخواست کمک می‌کنیم."

فیلم «شیر» در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش در‌آمده بود. در مراسم افتتاحیه فیلم در تورنتو نیز سارو پاوار حضور نداشت. این فیلم از 25 نوامبر در آمریکا اکران خواهد شد.

کنسولگری آمریکا در بمبئی در این رابطه اظهارنظر نکرده است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...