ساندرا بولاک، کیت بلانشت و ریحانا در یک سرقت بزرگ

وقتی یاران اوشن همگی زن هستند
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۸

آن هاتاوی و ریحانا هم به جمع بازیگران «هشت یار اوشن» پیوستند. این فیلم بازسازی «یازده یار اوشن» با بازیگران زن است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر پیش از این کیت بلانشت و ساندرا بولاک را برای ایفای نقش‌های اصلی فیلم برگزیده است. هلنا بونهام کارتر، میندی کالینگ و نورا لام دیگر بازیگران «هشت یار اوشن» به کارگردانی گری راس خواهند بود.

گری راس کارگردان و فیلمنامه‌نویس «مسابقات گرسنگی» با بازی جنیفر لارنس است.

نقش جورج کلونی در «یازده یار اوشن» را در «هشت یار اوشن»، ساندرا بولاک بر عهده دارد. او در این فیلم گروهی از سارقان حرفه‌ای را برای یک دزدی بزرگ آماده رهبری می‌کند.

بر اساس گفته‌های گری راس این فیلم نیز داستان سه‌گانه «یازده یار اوشن» را دنبال می‌کند. براد پیت و مت دیمون از دیگر چهره‌های سرشناس آن سه‌گانه بودند.

راس در این رابطه گفت: "من و استیون سودربرگ دوستان بسیار نزدیکی هم هستیم، و اگر این گونه نبودم هرگز این کار را انجام نمی‌دادیم. فکر نمی‌کنم که سودربرگ راضی می‌شد که گروه دیگری به جز خودمان این کار را انجام دهند. این کار بیشتر شبیه ادامه داستان و توسعه دادن آن است."

استیون سودربرگ و گری راس تهیه‌کنندگان فیلم جدید هستند و فیلمنامه آن را میلش پنینگ می‌نویسد. مدیریت اجرایی تولید «هشت یار اوشن» را سوزان ایکِنس بر عهده دارد.

کار تولید فیلم از اکتبر آینده در نیویورک آغاز خواهد شد.

ریحانا خواننده سرشناسی که اخیراً فعالیت‌های هنری خود را در عرصه سینما گسترش داده است، به زودی در فیلم «والرین و شهر هزار سیاره» به کارگردانی لوک بسون دیده خواهد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...