جشنواره فیلم ونیز با «لالا لند» افتتاح می‌شود

ادای احترامی حیرت‌انگیز به عصر طلایی موزیکال‌ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۸

فیلم موزیکال «لا لا لند» با بازی رایان گاسلینگ و اما استون هفتادوسومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز را افتتاح می‌کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، دیمین شزل کارگردان و نویسنده این درام موزیکال است. شزل بیشتر برای کارگردانی فیلم «شلاق» شناخته می‌شود.

شزل این انتخاب را باعث افتخار خود دانست و گفت: "بی‌اندازه مشتاقیم تا فیلم خود را برای تماشاگران جشنواره ونیز به نمایش بگذاریم."

جی‌کی سیمونز و جان لجند دیگر بازیگران «لا لا لند» هستند. سیمونز برای بازی در «شلاق» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد.

آلبرتو باربرا مدیر جشنواره ونیز فیلم جدید شزل شروعی تازه در ژانر موزیکال دانست و در توصیف آن گفت: "ادای احترامی حیرت‌انگیز به عصر طلایی موزیکال‌های آمریکایی از «یک آمریکایی در پاریس» به کارگردانی وینست مینه لی تا «نیویورک، نیویورک» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی."

این فیلم 31 اوت در جشنواره ونیز نخستین نمایش جهانی خود را تجربه می‌کند و در بخش رقابتی جشنواره برای بردن شیر طلایی رقابت خواهد کرد.

«لا لا لند» داستان رابطه عاشقانه بازیگر زنی به نام میا با بازی اما استون و یک موزیسن سبک جاز به نام سباستین با بازی رایان گاسلینگ است.

جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از 31 اوت تا 10 سپتامبر برگزار خواهد شد. سام مندس کارگردان سرشناس بریتانیایی ریاست هیات داوران این جشنواره را بر عهده دارد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...