پلیس در تعقیب برادرخوانده لئوناردو دی‌کاپریو

دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۴

لئوناردو دی‌کاپریو در حال سپری کردن رویایی‌ترین سال دوران زندگی خود است، اما اوضاع برای تمام افراد خانواده او به این خوبی نیست.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گلف نیوز، آدام فرر برادرخوانده لئوناردو دی‌کاپریو و نخستین الهام‌بخش بازیگر «گرگ وال‌استریت» در راه بازیگر شدن پس از حضور نیافتن در دادگاه تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. فرر قرار بود به اتهام دزدی در دادگاه حضور یابد.

برادر دردسرساز دی‌کاپریو که مدتی با اعتیاد به مواد مخدر دست‌وپنجه نرم می‌کرد، ماه ژانویه به سرقت اشیایی به ارزش کمتر از 700 پوند متهم و قرار شد که 18 فوریه برای رسیدگی به اتهامش در دادگاه حاضر شود. البته این بازیگر سابق در دادگاه حضور نیافت و از این روی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

یکی از اعضای خانواده در این باره گفت: "آدام همچنان به فرار از مسئولیت‌های خود ادامه می‌دهد. ادامه این روند به زندانی شدن دوباره او منجر خواهد شد. او پیش از این با مواد مخدر دست‌به‌گریبان بود و حالا در دردسر تازه‌ای افتاده است."حضور آدام فرر در سریال‌های تلویزیونی دهه هشتاد مانند «گالکتیکا» یکی از دلایل علاقه‌مند شدن بازیگر «اگه میتونی منو بگیر» به بازیگری بود. این دو پس از ازدواج پدر دی‌کاپریو و مادر آدام تمام دوران کودکی شان را با هم گذراندند، اما زندگی هر کدام سرانجامِ بسیار متفاوتی داشت.
ِ
دی‌کاپریو هفته گذشته پس از چهار دور ناکامی سرانجام اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در «از گور برخاسته» به دست آورد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...