تقدیر از راکی در جشنواره سانتاباربارا

چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۱

سیلوستر استالونه در جشنواره فیلم سانتاباربارا با دریافت جایزه مونتسیتو مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، در حالی که بازی در «کرید» تا این لحظه جایزه گلدن‌گلاب و نامزدی اسکار را برای سیلوستر استالونه به ارمغان آورده است، جشنواره بین‌المللی فیلم سانتاباربارا نیز با اهدای جایزه مونتسیتو از این بازیگر کهنه‌کار تقدیر خواهد کرد.

این جایزه نهم فوریه به خالق کاراکتر راکی بالبوا اهدا خواهد شد.

راجر دورلینگ مدیر اجرایی جشنواره سانتاباربارا درباره اهدای این جایزه به استالونه گفت : "نقش‌آفرینی سیلوستر استالونه در «کرید» به ما یاد‌آوری کرد که او از چه استعدادی برخوردار است. این هنرمند از چهار دهه پیش که راکی خلق شد تا امروز چه در جلوی دوربین و چه در پشت آن یکی از چهره‌های قدرتمند صنعت سینما بوده است."

جایزه مونتسیتو هر سال به فردی که در صنعت فیلمسازی مشارکتی قابل توجه و تاثیرگذار داشته است، اهدا می‌شود. پیش از این چهر‌ه‌هایی چون اپرا وینفری، جنیفر آنیستون، دانیل دی‌لوئیس، جفری راش، جولین مور، کیت وینسلت، خاویر باردم، بیل کاندون و نائومی واتس این جایزه را دریافت کرده‌اند.

در جشنواره سانتاباربارا که از سوم تا سیزدهم فوریه برگزار خواهد شد، از جانی دپ، مایکل کیتون، مارک روفالو، راشل مک‌آدامز، آلیشیا ویکاندر، یاکوب ترمبلی، بری لارسون و سیرشا رونان نیز تقدیر خواهد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...