بن افلک در فیلم جدید دیوید فینچر

دیوید فینچر برای فیلم جدیدش بن افلک را انتخاب کرد
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰

بن افلک انتخاب دیوید فینچر برای بازی در فیلم بعدی‌اش «دختر از‌دست‌رفته» است که برای شرکت فاکس ساخته می‌شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، بازی در فیلم جدید فینچر هنوز به افلک پیشنهاد نشده، اما او انتخاب اول فینچر است و خودش هم بسیار مایل است تا در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات احتمالی در این فیلم بازی کند.

افلک این روزها خود را برای کارگردانی فیلم جدیدش «زندگی در شب» در ژانویه 2014 آماده می‌کند. مشکل بزرگ تداخل زمانی تولید پروژه او با «دختر از‌دست‌رفته» فینچر است. 

منابع نزدیک به دو پروژه می‌گویند احتمالا تولید «دختر از‌دست‌رفته» از پاییز امسال آغاز می‌شود تا قبل از ژانویه به پایان برسد و افلک بتواند فیلم جدید خود را کارگردانی کند.

فینچر «دختر از‌دست‌رفته» را با اقتباس از رمان جیلیان فیلین می‌سازد. این رمان حدود دو میلیون نسخه فروش داشته است.

ریس ویدرسپون و برونا پاپاندرا «دختر از‌دست‌رفته» را با همکاری لسلی دیکسن از طریق شرکت «پاسیفیک استاندارد» تهیه می‌کنند.

سومین رمان فلین داستانی سیاه و پرتعلیق درباره زنی است که در پنجمین سالگرد عروسی خود ناپدید می‌شود. هنوز مشخص نیست ویدرسپون دوست دارد خودش نقش همسر مرموز را بازی کند یا خیر.

افلک در صورت توافق نقش همسر زن را بازی می‌کند، کسی که در ابتدا مظنون اصلی در ناپدید شدن همسرش است.

کتاب «دختر ازدست‌رفته» برای هشت هفته در فهرست پرفروش‌ترین کتاب های نیویورک تایمز بود. فاکس برای خرید حقوق ساخت این کتاب مبلغی هفت رقمی پرداخت کرد.

افلک در مقام بازیگر فیلم «Runner Runner» را آماده نمایش دارد. او سال گذشته «آرگو» را کارگردانی کرد و در مقام یکی از تهیه‌کنندگان برنده اسکار بهترین فیلم شد. او سال 1998 نیز برای فیلم «ویل هانتینگ خوب» به همراه مت دیمن اسکار بهترین فیلمنامه غیر‌اقتباسی را دریافت کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...