معرفی نامزدهای بخش چهره‌پردازی اسکار 2015

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱

 آکادمی اسکار اسامی نامزدهای اولیه برای بخش چهره پردازی را اعلام کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، آکادمی اسکار اسامی هفت فیلمی را که به عنوان نامزدهای اولیه برای بخش چهره پردازی انتخاب شده اند اعلام کرد.

اسامی فیلم های منتخب برای اسکار هشتاد و هفتم چنین است:

«مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2»: این فیلم به کارگردانی مارک وب و با حضور اندرو گارفیلد، اما استون، جیمی فاکس، سالی فیلد و دین دیهان ساخته شده است.

«فاکس کچر»: ساخته بنت میلر با بازی مارک رافالو، چانینگ تاتوم و استیو کارل زندگی دو برادر بوکس باز را روایت می‌کند.

«هتل بزرگ بوداپست»: فیلمی کمدی به نویسندگی و کارگردانی وس اندرسون با الهام از آثار اشتفان تسوایگ که با بازی بازیگرانی چون رالف فاینس، فهرید موری آبراهام و متیو آمالریک آدرین ساخته شده است.

«نگهبانان کهکشان»: ساخته جیمز گان که با بودجه 170 میلون دلاری ساخته شد، با نتیجه‌ای شگفت‌انگیز در باکس‌آفیس تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تابستان در آمریکای شمالی شد.

«مالیفیسنت»: فیلمی به کارگردانی رابرت استرومبرگ با بازی آنجلینا جولی بیش از 750 میلیون دلار فروش کرده است.

«نوح»: ساخته دارن آرونفسکی با بازی راسل کرو که 125 میلیون دلار هزینه تولیدش شده پردرآمدترین فیلم دارن آرونفسکی کارگردان تا به امروز بوده است. فیلم «نوح» در اواخر ماه مارس اکران شد و فروش آن در باکس آفیس جهانی از مرز 300 میلیون دلار گذشت.

«تئوری همه چیز»: به کارگردانی جیمز مارش و با بازی ادی ردمین که ایفاگر نقش استیون هاوکینگ فیزیکدان است.

در مرحله بعد از این میان، سه فیلم به مرحله نهایی خواهند رسید. اسامی این سه فیلم در تاریخ 15 ژانویه اعلام می شود و در مراسم اسکار که 22 فوریه برگزار می شود، برنده این بخش اعلام خواهد شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...