بندیکت کامبربچ در نقش «دکتر استرنج» مارول

شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۸:۰

ستاره مجموعه تلویزیونی «شرلوک» نقش اصلی فیلم سال 2016 کمپانی مارول را بازی خواهد کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، این بار شایعه‌ها حقیقت داشتند و مشخص شده که بندیکت کامبربچ در فیلم «دکتر استرنج» کمپانی مارول نقش جادوگر برتر را ایفا خواهد کرد.

در ماه اکتبر نیز اخباری منتشر شده بودند که می‌گفتند ستاره محبوب سریال «شرلوک» در این نقش دیده خواهد شد اما تایید نشده بودند. استودیوی مارول بالاخره تایید کرد که او این نقش را پذیرفته است. این فیلم اقتباسی توسط استن لی و استیو دیتکو از مجموعه دهه 1960 اسکات دریکسون خواهد بود.

کوین فیج رییس استودیوی مارول در بیانیه‌ای رسمی گفت: این نقش نیازمند بازیگری با عمق احساسی و صداقت و صمیمیتی خاص است. او در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: کامبربچ به تماشاچیان نشان می‌دهد که چه چیزی دکتر استرنج را تبدیل به شخصیتی این چنین خاص و جذاب می‌کند.

کامبربچ سال پیش با بازی در فیلم «ستون پنجم» ساخته بیل کاندن که با اقتباس از کتاب غیرداستانی درباره ویکی لیکس نوشته دیوید لی و لوک هاردنیگ ساخته شد، در نقش جولیان آسانژ مدیر سایت ویکی‌‌لیکس بازی کرد.

کامبربچ که برای نقش‌آفرینی‌اش در سریال «شرلوک» نامزد دریافت جایزه امی هم شده، با اندی سرکیس در مجموعه فیلم‌های «هابیت» نیز همکار بود و صداپیشه نقش اژدهای خبیث یعنی اسماگ بود.

بندیکت کامبربچ در جدیدترین نقشش به عنوان الن ترنینگ برنامه‌نویس و کدشکن در فیلم «بازی تقلید» ظاهر ‌شد. این فیلم درام یکی از امیدداران اسکار است.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...