کاهش مالیات برنامه‌های کودک تلویزیون در بریتانیا

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰

جورج آزبورن وزیر دارایی بریتانیا می‌گوید در حال بررسی امکان افزایش اعتبارهای مالیاتی برای برنامه های تلویزیونی است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، جورج آزبورن اعلام کرده قصد دارد در بودجه هفته آینده به طور جدی به این احتمال نگاه کند که می‌توان اعتبارهای مالیاتی تلویزیون کودکان را افزایش داد و فشار مالیاتی آن‌ها را کمتر کرد.

روزنامه فایننشال تایمز نقل قولی را از آزبورن چاپ کرد که در کمپین لندن برای خلق هنرهای جدید و صنایع خلاق از سوی او بیان شده بود. او در این مراسم گفت: "من به طور جدی به دنبال افزایش اعتبارهای مالیاتی تلویزیون کودکان هستم و همچنین می‌خواهم در بخش ارکستر سمفونیک نیز از آن استفاده کنم."

او در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: "مساله بر سر میزان پوندها و پنس‌هایی که تحویل داده می‌شود نیست، بلکه کاری که باید بکنیم این است که خودمان را به عنوان جامعه‌ای که هستیم نشان دهیم، خود را به عنوان یک اجتماع نشان دهیم و به مردمی که در این جوامع هستند فرصتی برای صحبت کردن بدهیم... تمام این‌ها نشان دهنده ما به عنوان انسان است."

آزبورن در بودجه ماه مارس خود به تئاتر اعتبار مالیاتی افزوده بخشید و در نتیجه آن‌ها در حال حاضر 20 درصد اعتبار مالیاتی بیشتر دارند. نمایش‌هایی که تور برگزار می‌کنند شامل 25 درصد تخفیف مالیاتی می‌شوند. او همچنین در سال 2012 برنامه ویژه خود برای تلویزیون که «کاهش مالیاتی دانتون ابی» نام داشت معرفی کرده بود که به محصولاتی که در کشور بریتانیا تولید می‌شوند تخفیفی بین 20 تا 25 درصد روی قبض‌های مالیاتی سازمانی‌شان پیشنهاد می‌کرد.

آن وود که خالق سریال تلویزیونی «Teletubbies» است اوایل امسال گفته بود صنعت تلویزیون سال‌های سال است که تحت فشار فراوان قرار دارد. سریال او بعد از آغاز پخش در سال 1997 تبدیل به یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی کودکان بریتانیا شد.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...