یونیورسال فیلم استیو جابز را می‌سازد

دنی بویل دست به کار شد
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۸:۱۰

فیلم زندگی استیو جابز نابغه دنیای تکنولوژی ارتباطات به کارگردانی دنی بویل ساخته می شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، دنی بویل برای ساخت فیلمی از زندگی استیو جابز نوشته آرون سورکین انتخاب شده است.

در حالی که کمتر از یک هفته پیش کمپانی سونی از ساخت فیلم زندگی استیو جابز اعلام انصراف کرد، کمپانی یونیورسال پا جلو گذاشت و اعلام کرد این پروژه را به دست می گیرد.

اکنون می توان گفت زندگی استیو جابز به کارگردانی دنی بویل کارگردان اسکاری بریتانیایی و بر مبنای فیلمنامه ای نوشته می‌شود که آرون سورکین نوشته است. برای ساخت این فیلم بودجه‌ای 30 میلیون دلاری تعیین شده است.

تا کنون مایکل فاسبندر برای بازی در این فیلم انتخاب شده و اسکات رودین، مارک گوردون و گایمون کسیدی تهیه کنندگان آن هستند. کریستین بیل، مت دیمون، بن افلک و برادلی کوپر دیگر گزینه‌هایی بودند که برای ایفای نقش جابز مطرح شده بودند.

کمپانی سونی در دو سال اخیر روی این پروژه کار کرده بود تا با اقتباس از کتاب زندگینامه والتر ایزاکسون با عنوان «استیو جابز» که در سال 2011 و اندکی پس از درگذشت استیو جابز به بازار آمد، این فیلم را بسازد.

پیش از دنی بویل، دیوید فینچر که زندگی مارک زوکربرگ میلیاردر سیلیکان ولی را در فیلم «شبکه اجتماعی» به نمایش درآورده بود، برای ساخت این فیلم انتخاب شده بود.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...